bugün

gösterip gösterip, vermemekte ısrar etmelerinin bir eleman olarak içinde bulunduğu geniş küme.
çok detaya gerek olmadan açıklanabilecek hadise..tek kelime kapris.
burun karistirmak.
bazılarının doğal görünmeye çalışırken terbiyesizleşmeleri.
kapris.
(bkz: baş ağrısı)
yapmacık hareketler.
(bkz: dedikodu)
çok net...

(bkz: aptal bir kadınla birlikte olmanın zorlukları)
kesinlikle dırdır.
kollarında kendilerinden fazla kıl olmasıdır çoğu zaman.
çok ihtiyaç duyup, bir türlü beceremedikleri 'yalan söylemek'.
Kendilerinden daha akıllı ve zeki bir kadın ile birlikte olmaları.
kendilerinde buldukları kusurları kafaya takıp , aşşalık kompleksinden inim inim inlemeleri,
bu ezikliklerini örtmek için megalomanı oynamaları,kusurlarından dolayı kendilerine olan nefret ve komplekslerini ,
hoşlanan zavallı erkekleri sürüm sürüm süründürerek kendilerini iyi hisetmeye çalışmaları..
hoşlanmadığı erkeğin kendisine aşık olduğunu anladığı halde,
sırf peşinde koşmaya devam etsin diye iki arada bir derede davranarak erkeğin ağzına sıçması.
kendini ağırdan satmayı bahane ederek , egolarını tatmin için, hoşlanan erkeklere sadistçe zorluk çıkarmaları,
zor kızı oynamak adına tam bir odun olmaları,(nasıl olsa kadın kıtlığı var erkeklerin seçme şansı yok beni böyle de beğenmek zorundalar)
iletişime çok kapalı oldukları için iletişim kuramayan erkekleri "korkak", "ezik" olarak nitelemeleri.
herşeyi erkekten beklemeleri ve iki lafı bir araya getirmekten aciz oldukları için çok sıkıcı olmaları.
kısa boylu ve kıllı olmaları...................................
uzun boylu olanlarının çok zayıf olmaları .
cinsel aktivite sonrasında, erkekte "ulan ölüyle mi yattım, diriyle mi yattım anlamadım" hissi uyandırmaları.
(nasıl olsa kadın kıtlığı var erkeklerin seçme şansı yok beni böyle de beğenmek zorundalar)
saçlarını askerden yeni gelmiş erkek gibi kısa kestirip erkeksi görünmeleri.
(nasıl olsa kadın kıtlığı var erkeklerin seçme şansı yok beni böyle de beğenmek zorundalar)
ayaklarındaki baştan ilk iki parmak ve tırnağın toynak gibi olması,
ve buna rağmen ucu açık ayakkabı ve sandalet giyerek karizmalarının içine etmeleri.
tüm erkekleri ayak fetişisti sanmaları.(çoğu değildir)
saçlarını taramamaları , yıkamamaları ve köyün delisi gibi dolaşınca doğal olduklarını sanmaları..
kısa boylarına rağmen topuklu ayakkabı giymemeleri..
(nasıl olsa kadın kıtlığı var ve erkeklerin seçme şansı yok beni böyle de beğenmek zorundalar)
çirkin olmalarına rağmen makyaj yapmaya üşenmeleri.