bugün

gösteriştir. bunlardan başka uğraşı olmayanların yaptığı eylemdir.
hastalıktır, alkolün bana verdiği yetkiye dayanarak kendimi dokuz köyün ağası ilan ediyorum duruşu ilk semptomlardandır... saygılar abi!!!
genelde asosyal insanlardır üç beş kişilik toplulukta çekildikleri fotoğraflarla görün bakın ne çok arkadaşım var mesajı vermeye çalışırlar.
içki içerken değil belki ama; http://www.google.com.tr/...amp;hovh=278&hovw=181.

içtiğim sigara deği nargile
sevdiğim kız 5/a'dan naile.
(bkz: geçen gün yine içiyorum)
(bkz: etrafımda bi sevgi seli)
ben zontayım demenin farklı yollarından birisidir. sanırsın adam büyük bir icat yapmış. sıkıntı var.
maazallah lan! baba falan görür biyerde. sonra gastede barsak filmimiz falan çıkar arjantin bardakla *.
ben piç erkek kategorisine giriyorum, haberin olsun mesajı veren erkektir.
icki iciyoz olum boru degil gibisine gereksiz havaya girmelerinden olabilir. her fotograf cekilirken kolunda dovmesi olan cocugun, kafasinin kasinmasiyla cok benzer.
özellikle içkinin markası her daim görünecek şekilde ayarlanmıştır fotoğrafın teması.**
dudak bükerek fotoğraf çektiren kızlardan daha iyi olduğu gerçeği de vardır tabi.
(bkz: ama nasıl sarhoşum)
statü kazanma çabası mı?, bir şeyleri ispat gayreti mi?, öz güven eksikliği mi? anlayamadığım bir vaziyet.
rezillik bildiren harekettir. kime neyin havasını yapıyosun be kardeşim. otur içkini efendi gibi gösteriş yapmak için değil sadece içmek istediğin için iç, sadece kafan bozulduğu için iç.

gösterişçi bi neslin yaptığı durumlardan sadece biridir.
özellikle yılbaşlarında sıkça karşılanan durumdur.
ergenler içkili fotoları yayınlanmaya başladılar herkes sığınaklara durumu.
dudağını değdirenler çoğunluktadır.

- rakı alabilir miyim?
+ ne boy olsun?
- fotoğraf çektirmelik yeter.
Erkekliklerini kanıtlamak için yırtınan ve aslında tam bir ergen olduğunu kanıtlayan erkek tipleridir. Özellikle sevgiliden ayrıldıktan sonra gözlenen içkili fotoğraf çektirme olayı özel günlerde de facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine koyulur.
başka zaman fotoğraf çektirmenin akıllarına gelmemesinden kaynaklanır. Yoksa altında bir amaç aramamak lazım.
Bence çok komik... Birde elindekilerle poz verirler farklı farklı.. Yalnız son zamanlarda kızlarda da başladı bu durum