bugün

Erkeklerin sergileyerek karşı cinsten ilgi ve övgü görmeyi umdukları hareketlerdir. Çoğu zaman bu hareketler komik görünmekle birlikte centilmenlik sergileyenlere gereken ödülü bayanlar vermezler.

Bir gün otobüste en arkada oturuyorum 3 kişilik koltukta köşede ben diğer köşede bir bayan ve ortamızda olayın ana karakteri herif oturuyor. Şoför anons etti, kart basamayanlar sıradaki durakta inip doldursun kartını diye. Köşedeki bayan hareketlendi belli ki inip kartına para yükleyecek, cengaver atladı siz yorulmayın ben yükleyip gelirim bir koşuda demez mi. Nutkum tutuldu, iki saattir yaşlılar bunun gözüne bakıyor kalkıp yer verse diye fosur fosur uyutan lavuk bir sıçradı hemen yükleyip geldi. Bayana diyor ki kartınıza yükledim, basmadığınızı düşünerek sizin yerinize bastım. Lan sığır kadın basmış olsa durduk yere yolculuğun ortasında niye para yüklesin. Bayan kısık bir ses ve kalkık kaşlarıyla sağol dedi ve birden kafasını cama dayayıp gözlerini kapattı, tamam ulan hepsi bu napsaydım para yüklemeye gittin diye öpücük verecek değildik ya der gibi. Tamam bayanlar naziktir kırılgandır yardımcı olun ama gereksiz şovlara girmeyin siz siz olun.
Otobanda 200 km/saat hızla dahi gidilse durup yolun kenarındaki güzel bayana yol vermek.

Ulan durmasan zaten 1 saniye sonra geçip gidecek,hayır yani kızdan ne bekliyorsun?