bugün

artık öyle bi hale geldi ki kitleleri aptal yerine koyduklarını belli etmekten bile çekinmiyorlar.

signal in yeni ahmak icadıdır.
Oral seks temizliğini çıkartarak geliştirmişlerdir.
grup seks algısı yaratan bir reklamla piyasaya sürülmüş ürün.
reklamda 4 tane hatun var. hepsi vajinalarını açtı açacak, inliyor, oralarını buralarını okşayıp, erkek diş macunu kullanan adama yazıyorlar. reklam olmasa yalayacaklar amk.

ve sonuç ; almıyorum amk.
Diş yapısı erkek ve kadında farklı değilse nedir bu tüketiciyi aptal yerine koyma hevesi.
kapitalizmin kafayı yediğini gösteren en büyük delildir... pezevenk hadi anlarım, erkek parfümü farklı daha fresh felan kokular da... erkek diş macunu nedir lan ! erkeklerin dişleri ile kadınların dişleri aynı yapıda değil mi aq ! kimi yiyorsun sen !
Satış tekniklerinin geldiği boyutu gösteriyor.yakında erkeklere veya bayanlara özel su,oksijen de çıkartacaklar.
saçmalığın daniskasıdır.

bir kemik erkekte de aynı kemiktir, kadında da. diş ulan bu.

hadi onu geçtim, şimdi erkek için yazan diş macunları dışındakiler otomatik olarak kadın macunu mu oluyor? neden kadınlara özel de çıkarmıyorsunuz o zaman?

saçmalıktır.
saçmalığın daniskasıdır.

bir kemik erkekte de aynı kemiktir, kadında da. diş ulan bu.

hadi onu geçtim, şimdi erkek için yazan diş macunları dışındakiler otomatik olarak kadın macunu mu oluyor? neden kadınlara özel de çıkarmıyorsunuz o zaman?

saçmalıktır.