bugün

düğünlerde gözlerinizin çevresini adını bilmediğim bembeyaz şeyle boyamayın. yanaklarınızıda kıpkırmızıya boyamayın nolur. zaten 3 kuruşluk göz zevkimiz var onun da içine sıçmayın. dünya güzeli kızı bile pikaçuya dönüştürüo. bu kızlara çok acıyorum ne hallere düşüyorlar, üstelik bi dünya para verip güzel olduklarını sanarak...
Kalin bacaklarinizla tayt giymeyin.
Moda denen şeyi çoğu erkek sallamaz,bilin.
değer verin. size değer vereni sevmeseniz bile musallat olmadığı sürece kötü davranmayın. sevgiye saygım var deyip sevgilinizi yerden yere vurmayın. ayıptır lan hayvanlar.
(rahatladım beyler.)
(bkz: erkeklerin hayalindeki kızı yaratma çabası).
Sürekli güneş gözlükleriyle dolaşmanız size ne hava nede güzellik katıyor. Ha, kendi kendinize hava basmak istiyorsanız o ayrı tabi.
çirkin erkeklerden uzak durmayı becerin , seksi giyinin , bizim yanımızda küfür etmeyin ve justin bieberden hoşlanmayın.
kanka dediğin erkeğe dikkat et. tutmuş olduğum istatistiklere göre kızlar sevgililerini genelde kankalarıyla aldatıyor.
bazı kızlar o kadar kibar ki sanırsın pembe sıçıyo fazla kibarlık iyi değildir harbi olun biraz.
kırıp dizinizi evinizde oturup ailenizle ilgilenmeniz en hayırlısı.
kendinizi bi bok sanmayın erkekleri üzmeyin efendi olun kız gibi kız olun lennn .
eninde sonunda yarrak yiyeceksiniz, buna kendinizi hazırlayın. bir de trip atmayın.
babet giymeyin allahınızı severseniz. o nasıl iğrenç bir şeydir öyle.
hemcinslerime tavsiyeler: anlaşılır olun ben bile çözemiyorum bizi.
sosyal paylaşım sitelerinde edebi ileti-mesaj yazmak için kasmayın. sadece devrik cümleler ve oradan buradan duyduğunuz farklı terimlerle bu iş yürümeyecek. "hassas ve duyarlı, bir o kadar da derinim..." diye yazsanız daha fazla inandırıcı olursunuz.

not: bu kesinlikle genelleyici bir itham değildir sadece belli bir kesime...
biraz bilgi edinin, ıslak kek yapmayı öğrenin, kültürlü olun. sevişmek bi yere kadar amına koyim.
bıyıkları kes bana yeter.
babet giymeyin nolur.
sıcakkanlı , hal hatır sorun biraz lan odunlar.
bana gelin, hepinize yeterim.
(bkz: kukusu olan tek sen değilsin)
Başınızı kapatıp diz üstü etek giymeyiniz. Üstten değil alttan yapılıyor.
paran yoksa ben vereyim ama ne olursun şu bıyıklardan kurtul! bak arkadaş çevremde,evimde sorun çıkartır oldum.
Birazda siz kovalayın. Yorulduk ulan hayatımız hep sizin peşinizde geçti. Birazda biz kaçalım siz kovalayın çok mu şey istiyorum?
az konuşun.