bugün

Sozluk erkeklerine sorulan sorudur kadinlara mi asik olursunuz yoksa kadinlarin size asik olmasina mi asik olursunuz .
ikisinide aynı anda yürütmeyi. Erkek bu evvela güçlüdür.
Tabi tırt olanlarıda vardır...
Aşık olunmak ego tatmininden başka hiçbir şey sağlamaz eğer siz de karşınızdakine aşık değilseniz. Ego tatminini önemseyecek kadar aptal erkekler hakkında konuşmayacağım(wow wow wow interesting beginning).

Aşık olmak öyle bir histir ki bir insan hayatında fazla yaşayamaz yaşadığınızda da aşık olmuş olmak yeter size. Eğer karşınızdakinin sizi sevmesini isteyerek seviyorsanız tebrikler evrimsel olarak oluşmuş olan bir gen kopyalama hissiyle hareket ediyorsunuz. Eğer acaba mutlu mu diyorsanız aşk olabilir. Acaba kiminle diyorsanız tebrikler gene benzer türden bir hastalıkla karşı karşıyasınız. Size öğretilenin tersine aşık olan kıskanmaz. Çıkar ilişkisi gözeten kıskanır. Not: Yazar gerek görürse burdan devam edecek.

Saded:Aşık olunmayı tercih eden mallar daha aşkın ne olduğunu bilmezler.
(bkz: neeeey kiiim)
Lan demek ki ben omrumde bir kez asik olmusum o da ilk askim sonralarinda hep bir sevilme duygusu vardi simdi bile var ama simdikininde tipini seviyorum o da ask bence cunku eskilerin sadece huyunu seviyordum tabi birde onun sizin sevginizi yanlis anlamasi var.