bugün

Bu alnına vurduğum dünyasını anlamıyorum.

Kızlar birbirlerini kıskanıyor, çekemiyor, arkasından dedikodu yapıyor, kıyafet olayı var, eski sevgilisiyle çıkıp, oğlan için yemedikleri bok kalmıyor yani kötülüyor, kaç yıllık dostunu tınlamıyor, bu ne abicim bu ne yapmacık, eziklik best mest defol git ötede oyna oyununu...

insanlardan değil resmen kızlardan soğudum ya, cevremde verebileceğim ornek o kadar çok ki ya biz erkekler gram dert etmiyoruz, bu ne ilkelliktir ya?

Sırf kıyafetini giydi diye sayıp duruyor giydin ne oldu dikkat çekmek mi amacın yarım kilo macun, astar boya belli işte orjinal değilsin boyalı işte sen sen değilsin bir de milleti çekiştirip kıskanıyorsun iğrenç ötesi şey...

Zaten güzel kızlar bile dikkatimi çekmiyor nasıl bir soğumaksa inadına erkeklere bakıyorum, inadına görmezden geliyor soru soranları yardım isteyenleri tınlamıyorum bile.

Geçmişimde kızlarla aram çok iyiydi maskenin düştüğünü farkettikce bir sürü insandan soğuyor midem bulanıyor, sinek küçük beyni yere yakındır ama mide bulandırır...
(bkz: vermedi galiba)
(bkz: ayakta işemek)
dışarda rahat gezmenin verdiği huzur kızlarda hep bir korku vardır ama erkeklerde bu korku yok amk .