bugün

en güzelinden bir insan hissiyatıdır bu. ama barzoca değil bak, ben erkeğim amınakorim ulen şeklinde değil. güçle, şunla, bunla alakalı değil. nedensiz sevmek var da nedensiz gurur duymak niye olmasın ki hem. yok lan dramatikleştim yine, aklımdan kız ardaşların behlül ile bihter naptı biliyo musun muhabbetleri geçti bi an. bunun için çok pişmanım gerçekten.

eğil dedim orospuya. eğildi.

orospu derken, parayla sevişiyoruz günün birinde. vermişiz parasını, bana aşk yaşatcılık oynuyoruz. yalnızlık işte naparsın. insana neler yaptırıyor.

bi an için hayvanca bir şey yapıp 10 dakika boyunca orospuya diz çöktüreceğimi düşünmüştüm. tüm hatunlarımın intikamını mesai saati dolmak üzere olan bi kızdan çıkarmak istediğimi farkettim o an.

kalk dedim. kalktı. siktir et dedim, koy bir içki içelim. ama muhabbet etmeyelim. o da seni sikmem manasına gelir. kimseye öyle bir şey yapmak istemiyordum zira bu gece. bi an için.

saatlerce içtik. sonra biraz seviştik. sonra biraz daha içtik.

sonra benim gitmem lazım artık demişti. git dedim madem öyle. gitti hemen kayboldu gözlerden.

sonra, o gece orospunun o giden kız değil kendim olduğunu anladım bi an için.

kimse farkedemiyordu ama bunu, farkedemezdi. erkektim çünkü. eli sikinde, keyfi yerinde bi erkek. o an gurur duydum bunla birdenbire.

yıllarca insanlardan kaçmaya çalışıyordum. ama kaçmıştım zaten bunu anladım bi erkek olarak. zira erkek olunca hiç görünmüyordu yaptıklarınız.

duvarlara işeseniz bile.
(bkz: amcana pipini gösterir misin)
(bkz: göster bakayım amcalara pipini)
aslında üzülerek ve seçim şansım olmayarak bu durum içre olduğumu belirtmek isterim. evet böyle daha mutluyum. en azından ayda bir regl olmuyorum. bu bile yeter.
doğum ve aybaşı (regl) sancıları dikkate alındığında bizim sünnet olayımız devede kulak kaldığından mütevellit iyi ki erkeğim sözü söylenebilecek durum.
Oksijenin, genellikle belden yukarıya çıkamadığı durumlarda duyulur.Yukarılara doğru çıkması halinde Onur duyulur ki; insanlık için daha yararlıdır.
(bkz: Sapına kadar)
(bkz: çok mutluyum çünkü çüküm var)
orta çağda normal karşılanır. kafası orta çağda kalanlara göre de normal karşılanır.
çünkü mutlu olmak için çikolataya, ıvır zıvıra, bir sürü saçma sapan şeye ihtiyacım yok çünkü mutlu olmam için çüküm gerekli işlevleri yerine getiriyor.iyi ki varsın çüküm...