bugün

her 46 kromozomlu dişi bireyin er ya da geç uğradığı dönemdeki halleridir.

Önemli olan bu dönemi "ashqıım", "bebeqmm", "sheny sefiormm", "@starbucks" larla geçirmemeyi başarabilmektir. Az bi kesim bunu yapabilir, helal olsundur.
evlat olsa sevilecek tip olabilirler. zaten bir çok kişi de bu aşamadan geçti, kimse anasının karnından 18 yaşında doğmadı elbet. hatta düzgün bir insan ergenlerle dalga geçen birisine bile haddini bildirebilir diye düşünüyorum.

mesela ergen kız olmamak için neler yapılabilirden sonra onlara ağzının cevabını verebilirsiniz kızlar.

-telefonla fazla mesajlaşmayarak.
- kısacık şortlar giyip dikkat çekmeyerek.
- harfleri kısatmayarak, yani düzgün konuşarak.
- sonra bira bardaklarının önünde poz vermeyerek.
- buna dudaklarını büzerek, uzatarak, yamultarakta dahil.
- artı gerektiğinden fazla boya küpüne dönmeyerek.
- tapuklu ayakkabı giymeyerek.
- özenti olmayarak.
- erken yaşta saçı boyatmayarak.
- salak saçma konuşmayarak.
- facebookta '' iletimi beğenir misin jnm '' demeyerek.
- kasıntı olmayarak.
- marka meraklısı olmayarak.
- insanlarla iyi iletişim kurarak.
-aynadan fotoğraf çekilmeyerek

yarak afedersin.

- ve büyüdüm ben modlarına girmeyerek normal bir ergenlik geçirebilirsiniz. he buna rağmen hala ezici insanlar varsa onların kendi sorunlarıdır.
11-12 yaş civarında toplanıp marsta yada olmuyorsa en azından ıssız bir adada toplanıp bol bol castinbibır dinletilip twillayt izletildikten sonra 18-19 yaşlarında dünyaya yeniden getirilseler dünya daha güzel bir yer olabilirdi.
alınmasınlar ama çok pis kokarlar. okuldan gelmiş terlemiş bir sivilceli ergeni koklamaktansa çürümüş balıkların üstüne çürük yumurtalı çürük papates koklamayı tercih ederim.
dilleri dışarıda fotoğraf çektirirler. bunların bir de erkek versiyonu vardır. evlerden ırak.
genelde yüzleri sivilce dolu olan hayattan zevk almayan ve arabesk rap dinleyen kızdır. Çevresine sürekli olumsuz tepki verir.
götlerinden düşercesine renkli apaçi pantolon giyen,minübüs otobüs gibi ortamda "farklı" durmaya çalışan,saç sitilleri komik,tırnakları siyah ojeli,çakma converse giyen tipsizlerdir.
kezbanın ham maddesidir.. büyüdükçe bu maddenin azalması umulur.. ama çoğunda azalmaz..
vagina olarak görmek lazımdır ki sadece cinsel aktiviteye hizmet edebileciğini düşündürüyor insana. lise yıllarımda mine adında çatma derbe bu orospu sınıfına giren bir kız vardı. nasıl aynı sınıfta olduğumu çözemedim. bir sene sınıfta kaldım fakat o sınıfı geçmişti. 5 senede liseyi bitirdim fakat hala bu olayın etkisindeyim. her yerde bunlara rastlanılır, sözlük yazarıysan işler biraz daha bozuluyor, biraz daha tedirgin oluyorsun. sonra duyduğum en güzel haber minenin hamile kalması, babasının evladlıktan terk etmesi, çocuğun yetiştirme yurduna verilmesiydi.
duygularını belli eden kızlardır. seni görünce utanmalar , şapşik hareketler filan.
15-20 yaş büyük olsam da iyi ego tatmini oluyor. evet.
Rahatsız edici olabilen varlıklardır. Kendi fotolarını çekiyormuş gibi yapıp sizi çekenleri vardır.
bir şeyler atıştırıyorum( evet tek başıma sap bir şekide) yandaki masada da bunlardan 4 adet var. istemeden kulak misafiri oluyorum çünkü ziktiğimin kafesinde sadece kendileri var gibi sesli konuşuyorlar. yok çok like alamamış koyduğu en son fotodan yok annesi ne yorum yapmış kafamı ziktiniz lan nereme yedim bilemedin amk bir de orospu karı gibi sesli gülmeler. vücutları güzel ama bu kafalar çekilmez açık söylim.
güncel Önemli Başlıklar