bugün

aynen aynen zaten erdoğan ın hiç bilgisi yok bu konularda bunu duyunca öyle yapmıştır.
görsel
yani ben bu yaklaşımı doğru bulmuyorum. ilk kongrenin yapıldığı tarih zaten belliyken açıklama yapsan ne, yapmasan ne. baz alınacak tarih kongre tarihi, konuşmayı mı baz alacaklar.
iyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, partisinin seçimlere katılma tarihini eşinin önerisiyle,
bilerek yanlış açıkladıklarını, bu sayede erdoğanı kandırarak seçime girme hakkı elde ettiklerini açıkladı.

aytun çıray' ın eşi, ‘Ben olsam iyi Parti’nin seçimlere girme hakkını elde ettiği gerçek tarihi yazmam. Göreceksiniz; açıklamanızda hangi tarihi yazarsanız ortaklar ondan önceki tarihi erken seçim tarihi olarak açıklayacaktır. Hem böylece niyetlerini de test etmiş olursunuz’ dedi.

aytun çıray “Kadınların altıncı hisleri güçlüdür. Bunun üzerine ben de risk aldım ve iyi Parti’nin 28 Haziran’da seçime girme hakkını kazanacağını açıkladım. Sonucu biliyorsunuz: Süper baskın seçim tarihi 24 Haziran olarak açıklandı. Böylece Saray Koalisyonu’nun Sayın Akşener’den korktuklarını test ettik, ortaya çıkardık. Selmin’e teşekkürler. Çünkü herkesin kandırdığı Erdoğan’ı bu defa da biz kandırdık.”

http://www.abcgazetesi.co...-biz-kandirdik-84856h.htm