bugün

futbol spikerliğini bırakınca ekmek parası için yapabileceği meslektir.

diyaloglar şu şekilde olabilir;

evet sayın yolculaaaarrr.. trafik yolcu almaya müsaieet..sağ taraftan koşa koşa gelen bir yolcu minibüse binecek gibi duruyor.. eveeaatt yolcu yaklaştı yaklaştı yaklaştııııı kapıyı açtıııı, bindi vee paraaaaaaaaaa.. yolcu bindi para geldiieeeee
yolcuların heyecanlı anlar yaşamasının kaçınılmaz olacağı olaydır.

- polis çıktııı polis çıktııı ayaktakiler çökün polis baktıı açı biraz dar ama polis el hareketi yapacak polis durdurcak hayır hayır hayır earkadaki arabaya dur diyoer son anda kurtardık değerli yolculııaar.
-evet yolcular kartal var mı kartal geçiyorum kartal'ı kartal'da inen var mı? yok mu evet yok pendik'e doğru gidiyoruz o ne taş sekerse tehlikeğğğğ sekmedi sekmedi sayın yolcuğğğlar pendik var mı pendik.
- eveeattt bir yolcu geliyorrrrr yalnız minibüs hareketttlliiee yolcu binerse tehlikeli olabilir.. şöyle bir minibüse baktıeee geliyorrrr geliyorrr binerse tehlikeeeeeee binmedii...karşıdan karşıya geçtiee.. bir tehlike daha savuşturulduu
ertem şener'in aynı minibus'te muavin olmasıyla iyice karışacak olan durumdur.

ertem - ercan abi yolcunun biri kulağıma bir şeyler fısıldadı sanki senden bir şey isticek beni sana gönderdi başarıyla çok yetenekliymiş.
ercan - dur şimdi radyoda beşiktaş maçı var bu radyodaki spikerler anlatamıyor çok dandikler ya
ertem - ee abi bizler aşırı saçmalamıştık zamanında onlarında sonu bizim gibi
ercan - ve gol gol gol gol gol gol prekazi attı.
ertem - manyakmısın abi sene 2020 prekazi mi kaldı.
ercan - ne bilim arada geliyor bana böyle seda sayan'ın oğlu atmış golü.
ertem - abi aslında çok tepki verdiler bize böyle olmamalıydı şöyle üç dört yıl daha anlatsaydık maç abi sana diyorum cevap ver.
ercan - faul *
- kaptan şöyle ön koltuğa geçeyim.
+ eaaooffsayyyt!! aynı hizada olmaya özen gösterelim.
-kaptan, mezitliden geçiyor mu ?
+ geçer, geçer, mezitliden geçer, mezitlideeeeeeeen geçeeeeeeeee
taksime geldik, taksime geldik, taksime geldik, taksime geldik...

(bkz: hagi hagi hagi hagi hagi hagi hagi hagi)

http://www.youtube.com/watch?v=rX6Wel9C8Ck
muavin atttııoooo 3 oldduuuooo..
-Kamyon sollama yaptıııııı.. ve bariyerlerde...