bugün

Sözlüğün asıl amacını unutup onu bir gazete, entrylerini de kendi kösesi sanan yazarın yaşattığı durumdur. işin b.kunu çıkarıp, hedef aldığı kişinin annesine bile küfür edebilen yazar modelidir. Bir insanı sevmiyor olabilirsin, hareketlerini tasvip etmiyor olabilirsin; ama nereden biliyorsun o... ç... olduğunu? Annesini tanıyor musun ya da adamın yaptığı yanlışların cezasını annesi mi çekmek zorunda ki annesine hakaret ediyorsun. Bir de bunu halkın seçmiş olduğu başbakana yapıyorsun. Cumhuriyet rejimiyle yönetildiğimizin farkında değil misin? Sen halkın seçtiği adama hakaret ederek annesine küfrederek kimi aşağılıyorsun; halkı mı? *simdi herhangi bir yazar sözlükteki o... ç....kları diye başlık açsa (mesela ben açsam), altına da sevmediğim yazarların ismini yazsam bu kabul edilebilir mi ya da bu durumda beni mutlak suretle uçuracak olan sözlük, başbakanın annesine küfür eden yazarı neden uçurmaz? Hakaret içeren entryler silinir; ama sadece moderasyonun işine gelmeyenler mi yoksa. Türk aile yapısını da mı bilmiyorsun; annenin Türk toplumundaki yerini de mi bilmiyorsun da insanın annesine küfür ediyorsun! Yazık çok yazık...

not:Küfür ederek karşındakine saldıran kişi gocunduğu için bu küfürü etmiştir.Yaşanmıştır.Büyük bir ihtimalle de o.. çocuğu küfrü edendir.
tarafımca bazen yapılan amiyane hareket olup, insan öldürenlere karşı kullanılmaktadır. kendi kendime düzelteceğimi zannetmiyorum.
(bkz: yagdir mevlam su)