bugün

ya şimdi böyle deyince olmadı tabii..

lan bu tipleri nasıl anlatsam size yahu. hmm bakın şimdi birkaç kelime söyleyeceğim, direkt olarak gözünüzün önünde canlanacak.

enerji, sinerji, astroloji, burç, fal, trend, starbucks iphone, feysbuk, yhaaa...

canlandı dimi? heh işte uyuz oluyorum ben o tiplere dostlar, vallaha billaha ta ciğerlerimden gelerekten naletliyorum kendilerini.
işi gücü marka giyinmek, trend takılmak, feysbuk, iphone, günlük burç ve kahve falları. serdar ortaç'tan duyduğu çakra kelimesi üzerine cümleler kurma zorunluluğu hissetmesi ayrı bir dert zaten.

lan bir de bunlar sürekli böyle bir pozitifizm, enerji sinerji falan diye bir şeyler zırvalarlar. enerjim seninle canııaam, ayh enerjim çok düşüük, enerji alamadım sendean, enerjini yollasana bana, fazla enerjisi olan var mı, enearj mikelaaajjj...

vay arkadaş, ne enerjiymiş lan? bunları gördükçe kendimi ilkel bir yaratık gibi hissediyorum. bunların alayı çağın ötesinde birer guru, ben de kendi bokunu yiyen homo erectus falanım sanki amk. çakraları açmışlar, gözler kapalı, bağdaş kurup havada duruyorlar sanki la.

-ayh sen beni bayıyosun millieeaaa, bütün enerjimi sömürdün yaniee
+pelin, seni döverim!
-...