bugün

Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz. Ben dünyaya gök taşı düşmedi demedim. Çok az düştü dedim. Dünyada bilinen sanırım 2 tane göktaşı krateri var oysa ayın yüzeyi delik deşik. Bana hakaret edeceğinize bilginizi artırın. Dinozorların yok oluşuyla dünyaya az, aya çok göktaşı düşmesindeki bağ ne. Dünya gerçekten korunmuş bir gökyüzüne sahip değil mi?
nasıl yapmışsa artık dinazorları es geçmiş herhalde..

sabahtan beri tarih öncesi medeniyetler diye bas bas bağırıyor insanlar..

adam nato kafa nato mermer..

mısır piramitlerini de önceden söylemiş mi peki?

yoksa henüz ona don lastiği gibi çekip çekiştireceğiniz bir kutsal metin mi bulamadınız?

edit: kendin çalıp kendin oynuyorsun, rezil oldun be birader.. cevap verebildiğin herhangi bir şey yok..
Kim neyi parçaladı. Hakaret yemekten başka birşey duymadım ben. Sen kendi gönlünden geçeni duyduğunda hiçbirşey parçalanmış olmuyor. Ve yazdıklarım zaten inanmayanlar için değil objektif olanlar için. Sen istediğine inanabilirsin.
Ve gökyüzünü korunmuş bir tavan yaptık. Onlar ise bunun delillerinden yüz çeviriyorlar.(Enbiya 32)

Herkesin bildiği gibi atmosfer hem dünyayı zararlı güneş ışınlarından korur hem de buraya giren gök taşlarının çoğunu sürtünme yoluyla yakar ve dünyayı korur.

Bunun yanında dünyanın manyetik alanının bir sonucu olan Van halen kuşağı da dünyaya gelen zararlı güneş ışığının bir kısmını engeller.

Ve buna ek olarak dünyanın uydusu ay, kendi çekim kuvveti ile göktaşlarını daha dünyaya düşmeden önce kendine çekerek dünyayı korur. Ve bu özelliğiyle dünyanın çevresinde dönmeye devam eder. Ayın üstü delik deşik göktaşı çarpması kraterleri ile dolu iken dünyaya binlerce yıldır bildiğimiz birkaç taneden başka düşen göktaşı olmamıştır.

Gökteki bu koruyucu donanımların zerresi bile 1400 yıl önce bilinmiyordu. Kuranın insan ürünü olmadığının delillerinden açık bir tanesi daha budur.