bugün

videolara yapılan yorumları, bu uzuuun sayfalar boyu yorumlarda insanların birbirleriyle yaptıkları tartışmaları, itişmeleri, çekişmleri, küfürleşmeleri okumak gibi video izlemekten daha güzel bir özelliği olan youtube'da karşılaşabileceğiniz, yaratıcılık sınıarlarını zorlayan küfürler. ilk örnek benden gelsin:

"adam diye doğuran orospu ananın kararmış yarrak kuyusu amından aldığım adet kanıyla yıkar seni sonra siker hayır olsun diye hayratını dikerim...yeni ölmüş akrabanın bızırını kesip yedirttiğimin akıtması..gülücüğünü siktiğimin şerefsiz gavatı..!!"
bazen insanın içini ısıtan sözlerdir. bi tane örneği de benden.

"- sezai abi bizi bir konuda aydınlatır mısın?

- anlatayım evladım dinle.

ulen ağzını yüzünü siktiğiminin pezevengi! senin ananın amına koyarım. eniştesini götünden siktiğimin orospu evladı. dalağını atardamarını mirkelanı siktiğimin piçi, ölmüşünü geçmişini siktiğimin ibnesi, ebesini siktiğimin evladı, amcık ağızlı pezevenk. yarrak hasan. amını damını siktiğimin jokeyi, kuponunu siktiğimin kumarbazı.

senin oynayacağın altılının amına koyayım götoş! götünü siktiğimin iblisi. sktir ordan keranecinin çocuğu! kulağını siktiğimin sefili, burnuna verdiğimin dilencisi. sümüğünü siktiğimin orospu evladı. götünü bokunu siktiğimin teröristi, anarşist pezevenk seni. tipini siktiğimin lavuğu! götüne koduğumun militanı. amcık hoşafı seni.

ulen... ben seni futbolcu yapanın amına koyayım. sol ayağını siktiğimin yavşağı. moloz! senin oynayacağın topun amına koyayım. sibobunu siktiğimin iti. senin verdiğin pası götünden sikeyim amcık ağızlı pezevenk! taktiğini siktiğimin puştu, yavurun dölü bizans soyu.

köpoğlu köpek senii. amını eşek siktiğimin kristiriği, saçını siktiğimin denyosu, kılığını siktiğimin kıtıkiyözü, siktir ordan orospu çocuğu, kapat lan bilgisayarı amına koduğumun evladı! telefon para yazıyor puştun çocuğu. klavyesini mausunu siktiğimin piçi, götüne apandist soktuğumun çocuğu.

senin ananın kartını sikerim. amcık ağızlı. babanın götüne ses kartı taktığımın evladı. kapat amına koduğumun çocuğu! kapat lan bilgisayarı! sie! amına kodumunun pezevengi. göth... götüne kodumunun internet manyağı, sie!

Sezai Abi Kimdir?

Ses kartından esinlenip,adamın babasının tampona seks kartı takmasıyla olayı asmıs abi. ananın amına firewall kurarım,butun mahalle abaza kalır gibi yeni fikirler bekliyoruz,kendisinden"
mrpessimist01 kullanıcısı tarafından model'in pembe mezarlık şarkısı için;

pembe mezarlık ne amk kaç yaşında insanlarsınız siz?
çürük çilek kokusu ne? şekerden tabut ne amk? koca koca adamların yaptığı şarkıya bak anlamaıyo millet diye yardın amk kelimeleri yan yana. öyleyse ben aha bende yazıyorum.

turuncu bir müezzin gördüm rüyamda
aşık müminler keşkülden musalla taşında
gezinirken avluda bir anda
doldu ciğerlerim birden çürük hurma kokusuyla.

edit: eksi veren ibne'nin bu yorumu yazanın ben olmadığımı bilmesini istiyorum. büyük harfle (bkz: ibne)