bugün

kombinasyon açısından çok renkli fakat arkadaşlık müessesesi göz önüne alındığında dünyanın en iğrenç durumlarından biridir lan bu. bütün gün evde boş boş duvara bakıp düşünür insan. sıkılınca xhamster i açar rahatlar falan. hava karardığında bir yıldız seçer ve iç dünyasında oluşturduğu bir uçurumda, aynı yeşilçam filmlerinde intihar edecek kötü yola düşmüş kadın gibi kayalıklara bakarak haykırır. ''çok şerefsizim lan ben'' . ama gönül ferman dinlemez hoplatma planları ilerleyen saatlerde tekrar zihinde belirir. * *
iki arkadaşın piçlik/karizma/tip/stil değerleri karşılıklı olarak gözden geçirildiğinde hanımkızımız karizma arkadaşa zaten kendisi yakınlaşacak,ortada zaten rekabet kalmayacaktır,bizim piçelek de 3 tane çıktığı bile olsa "kenarda bulunsun lazım olur" mantığıyla tüm arkadaş hukukunun içine sıçaçak,asrın piçliğine imza atacaktır..
başıma geldi, ama burdaki kız bendim. gerçekten kız için de zor birşey... evet kabul ediyorum zevkli ama gerçekten zor hele ikisini de sevmiyorsan daha da zor...
filmi çekilmiştir. (bkz: adını sen koy 2009).
(bkz: ilk benim diyen kazanır)