bugün

o fedakarlıklarıyla göz dolduran, yemeyen yediren,size en büyük kredileri veren, zor gününüzü geçtim her gününüz yanınızda olan sizinde çok sevdiğiniz kankinizin sevgilisi varken bile sağda solda her an kız peşinde koşması ne kadar acı bir durumdur ancak yaşayan bilir... *
insanı zora sokar, öyle böyle değil hem de, çok zor durumdur.

mesela arkadaşınızla yürürsünüz, sokakta bir bayan arkadaşınızla karşılaşırsınız. anında yavşar, işin kötüsü kız rahatsız olur, hele ki samimiyetiniz yoksa sonradan açıklayamazsınız böyle böyle diye, siz de göt damgası yemiş olursunuz.

bu abazan arkadaş bayansa dır dır dır kafanızı siker şununla tanıştır, bununla tanıştır diye. eğer sizin vücudunuz iyiyse, ne bileyim, eliniz yüzünüz düzgünse, yer bitirir sizi bakışlarıyla. bununla da kalmaz, kolunuza girer göğüslerini bastırır, size baka baka dudaklarını yalar. yahu bizzat şahit oldum, derste bakınıyorum öyle boş boş, bana bakıp gülerek bacak arasını açıyor, hoşuma gitmedi değil ama ayıp usta, yapma.

işin özü, abazanları hiçbir zaman suçlamam abazan oldukları için, saygı bile duyarım. fakat fazla abazan olan bir kişi bu abazanlığı aktifleştirirse, o zaman yarrağı yersiniz.
Fazla likelayına da yoktur bunun.