bugün

sanırım gamsızım.
empati ve sempati.
vicdanlı oluşum.
Çok gizli söylemem.
Çok enayiyim ben. Azıma sıçıyorlar affedebiliyorum. Çok genişlemişim bildüğünüz gibi değüllll..
Zeki olmam.
Umursamaz olmam. Burnumu sokmamam.
Eklemlerimin her bölgesini çıtlatabiliyorum. Süper bir duygu bu.
fazla anlayışlı ve düşünceliyim.
çok güzel bir özellik ama bazen suistimali ediliyor.
insanlığın bitip tükenmeye yüz tuttuğu şu dünyada gerçekten "insan" kalabilmemdir.
Hayata pek değer vermemek.
Açıksözlülük.
isteyince yapabilmem.
tabusuzluğum.
Üzülünce kırılınca belli etmem.
Espriden şakadan anlarım bazısı gibi hemen savunmaya geçmem.
sevilmemek.
Yeni bir güne uyanınca beynimi de resetlemiş olurum ertesi günün kötü anılarını hatırlamam bide insanları çok iyi manipule ederim.
Farkındalığım yüksek abi benim ya da dur açayım biraz. (Ne bok olduğumu biliyorum)
Fiziksel olarak gözüm ela ve kirpiklerim allah katına çıkacak neredeyse bunları çok seviyorum.

Kişilik olarak da umursamazlığım ve en kötü olaylar karşısında bile sakin kalmam.
sahip olmadığım bir özelliği buraya yazmamam.

t: vay bee yazarların ne özellikleri var denilen bir başlık.
Buraya fiziksel özelliklerini yazanlardan bir bok olmaz. Fiziksel özellikleriyle övünen insanın övünecek daha iyi bir şeyi yoktur. Onun dışında kendi adıma; dünyadaki eşsiz bireylerden biri olduğuna inanmam. Mükemmel bir beyin ve muazzam bir mantık yürütme yeteneğimin olması. Bir nevi üstün insan psikolojisi. Çok mutluyum ki belkide yüzyılda bir hatta daha fazla zamanda bir dünyaya gelebilecek bir insanım, bunun farkındayım. Üzüldüğüm tek nokta siz basit insanların böyle bir şeyden mahrum kalıyor olmanız ve bunu umyrsamıyor olmanız. Sizin adınıza üzücü yoksa ben bir şey kaybetmiyorum. Kendi adıma da sayıları az da olsa benden çok daha iyi insanların olduğunu biliyorum onlara ulaşamamanın üzüntüsü De var.
Iyi eğlenecek şeyler buluyorum kendime. genelde sıkilmaz canim.
merhametli oluşum. bazen merhametten maraz doğuyor ama olsun.
Beşiktaşlı olmam.
mütevazi olmam şimdi yaptığım gibi mütevaziliği çok severim.