bugün

efenim bizim yobazlar gibi başörtülü kardeşlerimize bir düşmanlığımız yok lakin şu konuyuda bir tırtıklayayım dedim , nitekim bu yoboşlar için tanga giyenler laik ve kesin orospudur ya hani.

izmir çankayada ismini vermeyeceğim bir iç çamaşırı mağazasında bir arkadaşımın dediğine göre bu tanga benzeri ipli külotların çoğunu türbanlıların aldığını sölüyor , anneannelerimiz gibi başörtülü gerçek anadolu kadınlarının ise bunlarla hiç işi olmadığını sölüyor , neden başörtülü kadınların bu seksi iç çamaşırları aldıklarını düşündüğümde islami faşizm çetesi kuran bu cemaatçilerin cinsel açlık duyduklarını düşünüyorum , bu açlığı ise karılarını seksi hale sokarak bir nevi bastırmaya çalıştıklarıda apaçık ortada.

yoksa canım anadolu kadını olan gerçek müslüman başörtülü teyzemin o eli öpülesi teyzemin cemaatla tangayla, atatürk düşmanlığı ile işi olmaz canım benim ellerinden öperim teyzem benim.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
doğru önermedir aynısını ben birinci ağızdan duydum. bunda art niyet aramaya gerek yok derim.
en seksi tangaları alanların türbansız olması kadar olası ve normal bir durumdur. takıntılı mısınız arkadaşım ya!
popolarına güvendiklerinden en seks tangaları seçerler.
eğer kocaları için giyiyorlarsa helal olsun.

eğer kocaları kendileri için giymelerini istiyorsa iki kat helal olsun.

ana bacıyla alakası yok.benim annem de giyse ki türbanlı eğer babam için giyiyorsa gurur duyarım.bu yaşta bu heyecan diye.

başka erkekler için giyiyor demek mi istediniz o zaman hani şu sizi ne ilgilendirir geyiği var ya bi kuple de benden gelsin.
size ne?
tanga giymek kötü birşey değildir. isteyen onu da giymez. iç çamaşırı zaten üst giysinin altına giyilir, adı üstünde iç çamaşırı. isteyen tanga giysin isteyen string giysin kimseyi ilgilendirmez. Önemli olan ne giydiğini başkasının bilip bilmemesidir. tanga giyeni nasıl bileceğiz? hani bilmek zorunda değiliz de, biliyorsak sorun oradadır. alırken değil tabi. yolda yürüyen bir kadını fazla incelemeden bir bakışta tanga giydiğini anlıyorsan o kadını sorgula istediğini söyle, iç çamaşırını belli ettiğini kına ne yaparsan yap da, zaten alta giyilen bir giysi, üst kıyafetten belli olmadığı sürece kim ne giyerse giysin sana ne?
(bkz: seksi tanga) tanganın canlı ve bir seksapalitesi olduğunu sanan ergen,masturbatör,sıçan yazar önermesi.