bugün

yamuğu yiyen kişi olarak nalet olsun içimdeki insan sevgisine. şimdi ne telefonuma çıkıyor ne mesajıma cevap veriyor. insanlar neden böyle ya.
Matematige ilgisi olan arkadastir.
böyle bir arkadaşım vardı zamanında. geçtiğimiz yıllarda bana kızgın olduğu bir anda, sevgilin öldü diye etrafa hırlama, demişti. şimdi düşünüyorum da aslında arkadaşım değil düşmanımmış. neyse, her çuvalda bir çürük olur, o da benim arkadaşlarım arasındaki çürüktü.
Beni hic sasirtmayan, kizdirmayan ya da kusturmeyen olaydir. Herkesin yamuk yapma hakki vardir hayatta buna insanin kendisi de dahil. Ben de canim istediginde ya da istemediginde sevdiklerime yamuk yapar sonra bir yolunu bulup gonlunu alirim. Bazilari yamuk yapana gonul alma sansi tanimasa da ben taniyorum ve iyi niyetli olan ne olursa olsub hatasini telafi etmeye calisiyor ve daha kuvvetli iliskiler gelismesini sagliyor. Kimse kimsenin kolesi degil, kimsenin de kimseye psikolojik baski uygulamaya hakki yok. Kendisi icin iyi bir firsat yakaladiysa hayati olmamak kaydiyla yamuk da yapar egri de yapmazsa zaten salaktir, gelip bana sorsa yap tabi lan manyak misin kacirma derim. Sonra hesaplasiriz nasil olsa. Bu kadar da kirilgan olmayin beya. *