bugün

eğer bekar biriyseniz, anne babanız da hayatta ise, anne babanızın aldığınız kararlarınıza olan desteği, aile huzuru, manevi huzuru hissettiğiniz andır. paha biçilmez.
Gün içinde beni üzecek seyler yaşamadıysam, kendimi kuruntulara kaptırıp canımı sıkmadıysam, kimseyle tartışmadıysam, vicdan muhasebesi yaptığımda yüküm hafifse ya da yoksa ben o gece cok huzurlu oluyorum ve direkt uykuya dalıyorum.
Benim için en huzurlu an stressiz bir gecede hemen uykuya dalabilecek modda olmamdır.
Sevgilimle beraber olduğum an.
Sabaha karşı evdeki herkesten önce kalkıp balkonda oturmak olabilir.
Deniz kokusunu içine çektiğin o an!
bomba yerkenki an. öyle huzurla dolmak ki arkadaşlarınla konuşamamak bir süre.

bir de sekiz dil pizza’nın pizza baharatı. parmaklarını yalamak dedikleri gerçekten.

neyse, yemekten geçer. bu yemekleri yaparken onlara katılan enerjilerden bence, ben bu haldeyim.
Sıçtıktan sonra rv izlemek.
yarın iş güç olmadığını bildiğim, bir battaniye ve sıcak/soğuk içecek alıp, bilgisayar karşısında sonsuz takıldığım an.
Genel olarak çocuğunu kucağına aldigin anda ki huzurun yeri başka diyorlar da benim öyle bir şanssım olmayacak galiba.
Şimdilik hayatım da huzurlu anim var ama en huzurlu an daha yaşanmadı...
Başımın göğsünde olduğu an.
Geçmiş ve geleceğe dair tüm düşüncelerden sıyrılıp,
pişmanlık duygusunun bitip, amaçsızlığın başladığı bir nevi boşluğa doğru kendini bırakabildiğin an.
Bu sadece bir andır elbette,
Zira sürekli olması pek mümkün olmasa da arada o anı yakalayabilmek dahi zihni bir süreliğine de olsa boşaltan fevkalade bir huzur kaynağıdır.
işi gücü bırakıp tatile gittiğim an. resmen bütün her şeyden arınıyorum. dert, tasa hiçbir şey kalmıyor.