bugün

laik kesimin yetiştirdiği bir çocuktur. allah sevgisini içinde taşır. din şovenizminden uzaktır. yobazları daha küçücük yaşında doğru yola davet eder lakin ne yaparsın yobaz işte kafası çalışsa yobaz olmaz atatürkçü olur.
hay ağzın bal yesin denesi çocuktur.

ayrıca böylesine aşağılayıcı bir entrynin sözlük moderasyonu tarafından silinmemesi de gerçekten ilginçtir.

sevgili kardeşim son sözüm de sana. böyle şeyler gönül işidir, inancını içinde yaşarsın, palyaçolar gibi şov yaparsan, yaptığın ibadetin de ettiğin duanın da bir anlamı olmaz.

he bu arada ateistlik kemalizmin bir parçası olsaydı, emin ol ibadetini böyle özgürce gerçekleştiremezdin. bunu idrak edemeyecek kadar zeka özürlü değilsindir heralde. hadi öpüyorum bebeğim, kendine iyi bak, öpüyorum.
ellerinden öpülesi anne babanın evladıdır.
o bostan korkuluğu dediğin ana baba sizi şimdiden korkutan, endişelendiren, atamın sevgisiyle dolu bir evlat yetiştiriyor.atatürk e memlekete bok atmayı kendine görev edilenlere karşı o küçücük yürek yeter.
Herkes evladını böyle yetiştirebilse ortada beş kuruş para yokken devlet kuranların kıymeti bilinir acınası durmumuzda anlaşılırdı .
epey taraftar toplayacak olan sevgi pıtırcığı.
yobaz çocuğu olmadığı için şanslı velettir.
(bkz: Tuzu biraz eksik gibi)
En asil duyguların veledidir henüz doğmamıştır bununla birlikte sonunu iyi bağlayamamışsın dostum.
"en büyük atatürk" diyeni "beyni yıkanmış" olarak niteleyen "beyni yıkanmışları" bize gösteren başlık.
sığdır velet. ileride koluna atatürk imzasını dövme yaptıracaktır ya da yaptırmış velettir. atatürk'ü sevmeyi kemalistlik, atatürkçülük sanıyordur. bunun için de fazla bir şey yapmasına gerek yoktur. laiklik, çağdaşlık vs. biraz da islamofobi ve ırkçılık...
(bkz: şampiyon atatürk)
Örnek çocuk.
ağaç yaşken eğilirmiş, küçüklükten görmüştür efenim buz gibi gerçekleri.
"ne oldu zorunuma gitti" diye devamını getirecek velettir.