bugün

Tam emre'ye yakışan hareket. Yazik la kimin kaptaniysa. Evet.

http://www.youtube.com/watch?v=LYHARXo2OZ0
emre sen neden bu kadar sinirli ve saldırgan bir adamsın ? elbetteki insanın sinirlendiği saldırganlaştığı anlarda olur ama sen neden 7/24 bu kadar kin ve nefret şov yapıyorsun diye sorulasıdır...
adam pislik,

yapılabilecek tek tanım bu.
normal algılanacaktır.
vallah ben olsam o şok ve stresde daha fazlasını yapardım belki, neyse bu sozlügü okuyan cocuklara bu gayseli paranoyakları ciddiye almamalarını tavsiye ediyorum. Bunlar yakında paralel evrene gececekler normal nefret degil cünkü bunlarınki.

Belki medya ve tv sayesinde futbolcular daha fazla para kazaniyor ama tv ve medyada o futbolcular sayesinde büyük kazanc elde ediyor yani iki tarafta saygı duymalı birbirine ama fenerbahceyle medyanın ne kadar fazla haksız şekilde ugraştığını herekesin malumu.
Febe'li duygusal minnoşların hala emre'yi savundugu, toz konduramadigi terbiyesiz hareket. Ulan sizin gibi sikeci fanatikler yüzünden bu lig, bu ülkenin futbolu bu halde. Bir kere de objektif olun. Emre bok yemiş diyin. evet.
koca takım ölümden dönmüş, ekmek davasında bir emekçi yaralanmış, açılan başlık; emre belözoğlu'nun mikrofon tokatlaması.

emre'nin kişiliğini eleştireceğinize kendi insanlığızı eleştirin.
boş yapmasın, gelsin benim çavuşu tokatlasın vakasıdır.
Çavuşu tokatlatamiyorsa demek...
götözoğlu'ndan beklenendir.
ergenlik donemini atlatamamis eriskin hareketi. yadsimamak gerek, sevgi saygi nedir gormemis.
askerliği kısa dönem yaptığı için adam olamamıştır.
çek şu mikrofonu ölüyorduk diyerek başlayıp mikrofonu çiğ çiğ yemesiyle ve mikrofonun sahipleriyle küfürleşmesiyle kombine gerçekleşen emre'ye yakışan bir davranıştır.
Bu cinconlu piskopat otesi kişilere cevap vermeyin lan bunların analarını kac kişi sikmiş ne bitmez nefretmiş bu.(duygusalıktan bahsediyor embesil, asıl sen duygusalsın. Aglaklıgınız hic bitmiyor burda bile magdur gs ve türevleri oldugunu söylüyorsun, biz sadece sakince adam gibi tarif ediyoruz 40 kişi olüme gömülmek isteniyordu siz mikrofon derdindesiniz ne kafa bu aq. Seni agzına agresifce mikrofon sokulsa bi ölümle burun buruna kaldıktan sonra sen ne yapardın, cok şeker röportaj yapiyorsun mu derdin?)
öncelikle galatasaraylıyım, emreyi günahım kadar sevmem. ama verdiği reaksiyon son derece normal. o otobüsün içinde kalıp kim normal bir tepki ile röportaj verebilir? burada başka bir boyut var bunun saha ile alakası yok o insanlar ölüm ile burun buruna geldi.
güncel Önemli Başlıklar