bugün

7 milyon euro'ya fenerimize gelmiştir.hoşgeldin 30 cm.
fenerbahçeye 9 milyon euro karşılında fenerbahçeye transfer olmuştur.
selçuk inan transferinden dakikalar sonra gerçekleşmiştir. ulan ligden daha heyecanlı geçecek bu transfer sezonu. hoş geldin karaboğa.
fenerbahçe için iyi transfer olmuştur, oldukça güçlü hızlı bana hep hulk'u anımsatır.
ellerinde patlayışını keyifle izleriz artık.
an itibariyle kolpa haberdir. sonra ne olur bilinmez. sol frame de galatasaray yoğunluğunu kırma girişimi.*
fenerbahçe maçında oynamamasından sonra baya şaşırdık bu transfere. hayret.

kaynak
(bkz: alem yasta kederde emenike fener de)

tahin ile pekmez farkıyla...
niang la birlikte rakip defansların ağzına sıçması muhtemel boğa gibi futbolcu.

bu transfer aynı zamanda semih in fenerbahçe den ayrılışının ilk habercisidir.
ben galatsaray'a gelmesini isterdim. bence çok iyi futbolcu. ancak bu kadar forvetin olduğu takımda neden 9 m euro verilip alındı bilemiyorum. çok iyi yedek olacak fener de.
bizim açımızdan bakarsak boşa çıkmış bir semih şentürk ve didier drogba yada en azından ikisinden biri ki tercih drogbadır mutlaka sarı kırmızıyı giymelidir.
Tabata 2...

Ulan bu adam başarısız olduğunda allahın tek kulu çıkıp da 9 milyon çöpte yea demez. Hele ki basın!

Tabata bizde patlayınca 8 milyon yukarı 8 milyon aşağı olmuştu.

Heyecanla bekliyoruz.
kulübümüze hoş gelmiştir.
fenerbahce nin ne kadar yavsak bir takim oldugunu gosteren adamdir. lig bitmeden bu transferin bittigi kesindir. guclu bir rakibinin oyuncusunun aklini karistirarak macta oynamamasini saglamis ve kendine avantaj saglamistir. saibebahce ye hayirli olsun.
hayırlısı olsundur. hayal kırıklığı yaratmaz umarım.
(bkz: niang güiza emenike ye 35 milyon avro para vermek/#11864585)
9 milyonun 4ü şike parası olsa lig için 5 milyon çok be o adama. *
9 milyon euro bu adama verene kadar yıllık 3 milyon eurodan 3 yıllık selçuk inan'a imza attırılabilirdi diye düşünüyorum.

umarım başarılı olur fakat selçuk kadar başarılı bir transfer değildir, hatta başarısız bir transfer bile denebilir. tabi ki bunu zaman gösterecek, umarım haksız çıkarım.
9 milyon euro çok fazla. bir anadolu kulübünün üç büyüklerden birini tabiri caizse kazıkladığı bir transfer daha. umarım beni yanıltan transfer olur, performansını merakla bekliyoruz.
bonservis bedeli simao sabrosa'nın tam olarak 10 katı olan futbolcu.
transferinden sonra yapılan çirkefçe yorumlarla birlikte ne kadar çok kıskanıldığını anlayabilirsiniz.

ayrıca kimse verilen paraya takılmasın. biz beşiktaş gibi borç batağında mıyız amk? bu sene kafadan 70 milyon tl kasamızda amk muhasebeci kesildiniz hepiniz.

şimdi sırada küçük emenike'yi rakiplerin eline, beline, diline ve boynuna dolamak var!
bu adam yerine selçuk inanı almalıydı fener. selçuk daha faydalı olurdu. yine de emenike de genç yaşına rağmen çok kaliteli bir topçu. umarız fenerbahçe defansif orta saha olarak selçuk inandan çok daha kaliteli birini bulur çünkü selçuk hem yabancı kontejyanını doldurmazdı hem de gelişmeye açıktı ve trabzonda kazanmaya alışmıştı.

edit: kontejyan yazamadım lan.*
9 milyon euro müro bilmem ama, bu adam fenerbahçe'nin mevcut sisteminde, hem ligde, hem avrupada başarılı olur.
ricardo quaresma'nın 7,3 milyon euro ettiği ligde 9 milyon euro etmektedir.
niangın daha genci, daha çok koşanı, daha çok gol atanı, daha yıpratıcı olanı ve defansın ağzına sıçanıdır kendileri. guiza bile 12 küsür milyon euro ediyorsa, bu adama 9 milyon euro helal olsun diyorum. umarım bizleri hayal kırıklığına uğratmaz...
ayrıca, içinden bize gelir inşallah diye geçirenler, şimdi bu adama bok atıyor. herzamanki gibi kıskananlar çatlasın.
3 hafta önce fenere karşı oynamamasından da fenere gideceği belli olan oyuncuydu. hayırlı olsun ama sanki 9 milyon biraz pahalı gibi*