bugün

ya bakın normalde çok insan canlısı biriyim. barışçılım. kavgadan kaçınırım. ama kardeş bu emlakçıların varya ağzını yüzünü sikeceksin o kadar net söylüyorum. tavırları dolayısıyla adamı hasta ediyolar.

arıyorum adamı evin yerini soruyorum cevap şu (sadece evin yerini tarif eder misin öğlen gelicem de dedim):

-evin kirası 650 bu son fiyat kesin bu, 650 depozitoyu kesin nakit veriyosun, 650 lira komisyonumu veriyosun, evin kirasını oturmadan önce ödüyosun. kafana böyle uyuyosa gel gör.

+kardeşim önce şu tavrını bi değiştirirsen iyi olacak bak kesin mesin emir kipiyle konuşma benimle. öğlen gelecem evi göster sonra konuşuruz onları.

-konuşacak bişey yok, evi kapıcı gösterecek zaten anahtar onda. ev sahibi kimseyle konuşmuyor. indirim de yapmıyor.

ya senin evladını sikerim, beleşçi ibneye bak. ev göstermekten aciz lan. 650 lirayı niye vereyim ben sana. evi anlat bi lan. evi şöyle allandır ballandır bi. belki pazarlık etmeyecem götveren !

ulan hangisini aradıysam böyle hödük hödük tipler, ağzını burnunu dümdüz edicen. çoluğuyla çocuğuyla birlikte ateşe vericen ibneyi ya yaşamayı haketmiyor bunlar.