bugün

istanbul a gecenin köründe inmiş bir başka transfer.
galatasaray'ın yeni transferi. hakan balta ve galatasaray taraftarı için çok hayırlı olmuştur. umarım yapılan sözleşmede satın alma opsiyonu vardır.
--spoiler--
camino a istanbul, en busca de continuidad, espero que salga todo bien!
--spoiler--
kiralama parasını vermeden opsiyonuyla kiralık gelen sol bek. umarız uzun yıllar galatasaray ımıza emek verir.
an itibariyle o da istabuldadır. hayırlı olsun. bu kadar uykusuz kalmaya güzel bir hediye oldu.
galatasaray'a devamlılık için geldiğini söyleyen yeni aslan. fakat garip olan şu ki geçen sezon liverpool ile 41 maça çıkmış.

(bkz: devamlılık derken)

edit: iki sezonda 41 maça çıkmış.
son yılların en iyi transferlerinden biri. evet sol tarafı balta'dan kurtardığı için.
allah galatasaray taraftarının dualarını sol bek için kabul etti, darısı kaleci transferinin başına.*
tanım: arjantin milli takım formasını da iki kez giymiş olan, liverpool'da fazla şans bulamadığı için galatasaray'a kiralandığı söylenen futbolcu.
saat 04.00 civarında misimovic'ten sonra istanbul'a gelen diğer isim. fm'de liverpool'u aldığım zaman banko oynatırdım bu genç adamı, iyi de oynardı. henüz 20 yaşındadır. satın alma opsiyonu da bizdeyse tadından yenmez.
şu andan sonra kimin alındığı önemli değildir. hee iyi futbolcudur belki de tribünde bizleri coşturacaktır ona lafım yok ancak avrupa ligi'nden elendikten sonra transferin son günü adnan sezgin in keyfi gelmişte transferleri yapmış. zahmet oldu be allah razı olsun...
galatasarayıma da hayırlı olur inşallah...
hakan balta'nın baltaladığı sol beke gelen taze kandır. iyi olmuştur inşallah, göreceğiz.
istanbul derken galatasaray'dan bahseden futbolcu. Geldikten sonra kendisini alan aracın plakasındaki 'GS' harfleri buna kanıttır. Kasımpaşa'ya transfer olursa daha bir farklı olur tabi *
satın alma opsiyonu da vardır.
bu kadar zor adam bulunan sol bek bölgesine insua gibi bir adam geldiya aferim adnan sezgine.
dün gece istanbul'a inmiş. hayırlı olsun iyi oyuncu.
beklenen performansı sergilerse giovanni gibi yollanmamalı. mutlaka alınmalı. bir sol bek kolay yetişmiyor.
Mustafa Denizli'nin hakkında şu yorumu yaptığı futbolcu;

Bir ara sürekliliği vardı. * Benitez zamanında bir süreklilik kazanmıştı. iyi güçlü, kuvvetli. Yani çok iyi bir fiziği yok. * * Kısa boylu bir futbolcu, * * güçlü, kuvvetli, * sol ayağını iyi kullanıyor. Kaleye şut atmayı, gidip top kesmeyi seven bir futbolcu ama, şeyde zaafları var, defansıf anlayışta zaafları var. * * * *
Ne diyelim güldürdün bizi mustafa hoca.
Link ölmüş, yoksa kanıtım da vardı ki.
galatasaraya hayırlı olsun transferidir.
Çok büyük beklentilerin olmaması grektiği oyuncu

Efendim bu çocuk ilk çıktığında baya bir geleceği olduğu söyleniyordu ama zamanla beklenen patlamayı yapamadı.. yerinde sayan ilerleme gösteremeyen genç ve yetenekli arkadaşlarımızdan biri kendisi. rjikaardın sevmediği tarzda bir eleman..
hakan balta'dan daha kötü olamazdır herhalde dediğimiz futbolcudur.

o yüzden galatasaraylılar olarak rahat olalım biraz.
(bkz: galatasaray sonunda bir insua aldı)
inşallah satın alma opsiyonu vardır dediğim süper sol bek.
kendisini çok iyi bilmiyorum ama akıl yürüttüğümde liverpool'un kötü adamı bile bizim lig'de kral olabilecek düzeydedir sonucuna ulaşıyorum. adamlar liverpool aga. boktan adam da almazlar. zaten geçen sene süper oynamasa da istikrarlı bir şekilde oynamış.
ayrıca da liverpool'dan kim gelirse gelsin hakan baltadan daha iyi oynayacaktır sol bek'te. hakan da böylelikle önüne bile zor pas atan servetin yerine geçebilir diye düşünmekteyim. galatasaraya hayırlı olacağına inandığım sol bek.

(bkz: hayırlı olsun)
gelmesine çok sevindiğim futbolcudur. galatasaraya yakışacaktır umarım satın alma opsiyonu vardır da gelecek sezon bonservisiyle görürüz galatasarayda.
federico insua'yı donunda sallayabilecek futbolcu.

bu adamla ilgili çok şey yazmak isterdim fakat futbol fakirlerine onların seviyelerine inip "bizim insuamız sizinkini döver" diyerek cevap vermek zorundayım sayın sözlükçüler. ahah, adamlar utanmadan bir de taşak geçmeye falan çalışıyorlar "eheh bizden gördüler insua aldılar" falan deyip. rahatsız mısınız lan?