bugün

tüm seksepalitenin içine sıçan çocuktur. bakir değildir.

ablamın kınasında, kısacık eteğimle hoplayıp, zıplıyorken, aniden kapı çalındı. o gürültünün içerisinden bunu hissetmiştim. mürüvvet teyze kına getirecekti, o gelmiştir, diyerek ve hoplayarak kapıya koştum.

evet, yanılmamıştım, o gelmişti; ama yanında suratını hiç görmediğim uzun boylu ve kaslı, başörtülü bir bayan vardı. allah allah diyerek, içeri davet ettim ikisini. müziği son ses açıp, zıplamaya başladım. içtiğim onca kola yüzünden biraz gazım vardı ve çişim gelmişti. banyoya koştum. bir güzel çişimi yaptım. tam eteğimin fermuarını çekerken, içeri, şu mürüvvet teyze'nin yanında gelen bayan içeri giriverdi. kapıyı kilitlemeyi unutmuşum, tesadüf işte.

aniden başörtüsünü çıkarmaya başladı. şok oldum. kendisi bayan kılığına girmiş seksi bir delikanlıymış. beni becermek için bu hallere düşmüş. * heyecanlandım. eteğimi çıkarıp, önünde diz çöktüm. pantolonunun kemerini açmak için ellerini kullanınca yine şok oldum. elleri kınalıydı. içeride kına yakmışlardı. ablamın kınası yakılmıştı. ağlayarak bağırdım ve onu banyoda, küvette seksi bir vaziyette bıraktım. o kınayı yakmasaydı güzel dakikalar yaşayacaktık, kahretsin. kısmet değilmiş artık. başka sefere...