bugün

önce yalakalık ile gerçekleri ayırmayı bilmek lazım. şimdi bazıları eleştiri yapıyorum kılıfını kullanıp, ona buna çamur atarak siktiriboktan düşüncelerini herkesin kabullenmesini bekliyor. e saçma sapan düşüncelere aklı olan karşı çıkıp, doğruları suratına suratına çarpar. hal böyle olunca 'eleştiri' yaptığını sanan bu andavallar başlıyor "aaa yalakalık yapıyorlarr:((" diye zırlamaya. asıl yalakalığı bu hıyarlar kendileri için istiyor. beğenmediğin birine çamur at saçma sapan fikirlerle, ondan sonra "hadi eleştiri yaptım bana destek çıkın" diye gez. he oldu amk. peki şimdi kim için yalakalıktan bahsedebiliriz? eleştiri için zeka gerekir. aptal adam çenesini kapatıp susmalı, yoksa yer lafı oturur.
Olayı bilmiyorum ama eleştirilen kişi eleştirenden daha karakterli olabilir. Karaktersiz insanlarda karakterli insanları mutemadiyen eleştiriyorlar günümüzde. Boş eleştiriler yada çekememezlik yüzünden olabiliyor. Hatta karakterli insanımız hata yaptığı için dahi eleştiriliyor olabilir. Bir kere hata yaptı diye bu onu karaktersiz yapmaz. O değilde asıl karakter sahipliği eleştirirken bile yapıcı olmayı gerektirir. Birine Kodumun malı diyen bir insanda karakterin zerresi bulunmaz.

Edit: vay arkadaş olayı bilmiyorum demiştim. Olay yine döndü bize girdi. *
şahsi fikrini belirtmiştir.

şöyle söyleyeyim bir çoğunuz sanal kişiliklersiniz bir tık ileri gidemiyorsunuz reelde yoksunuz hal böyle olunca burada biraz eğlenen her insana değişik sıfatlar yapıştırıyorsunuz ee biri de size çıkıp sen ne saçmalıyorsun dediğinde bu yalakalık değil fikir bildirmektir.

ikinci olarak, asıl yalakalık herkesle birlik olup bir yazarı ezmektir.
adı üstünde, yalakalık. yoksa eleştirilen kişinin eleştiren herkesten daha karakterli olması gibi bir mantık olamaz. eleştiren herkesi nerden tanıyorsunuz da bu kanıya varıyorsunuz derler adama.
asıl başlık: eleştirilen yazarın nicklatına gelip ''kendisini eleştirenlerin hepsinden daha karakterlidir'' yazan yavşak yalaka tip

tam bir mal olduğunu gösteren tiptir bunlar. ne alakası var peki? eleştirilen kişinin, eleştiren kişiden daha karakterli olması hangi mantıkla açıklanabilir amına koduğumun malı?

''kendisi çok iyi biridir, onu eleştiren herkesten daha karakterlidir'' he amına koyim he öyle.

artık bi siktirip gitmeleri gerekiyor bu mantık nedir bilmeyen yalakaların.