bugün

(bkz: Hayallerde yaşıyor bazı ibneler) Boş paranoyalara sahip kişilerin iddiası. Daha mantıklı söylemlerle gelin diyesi geliyor insanın.
Bu arada başlığı kucağıma atıp kaçanları da esefle kınıyorum.
el ele gezen çiftlerin halihazırda sopalandığı bir ülke için uzak olmayandır. (bkz: a takımı) (bkz: keçiören)
ülkenin namus bekçisi (!) gruplar tarafından veya polis tarafından da yapılan baskıların yaşandığı türkiye.
sado-mazo aktivite.
(bkz: ohaa fantazi lan bu)
düzeltilmiş başlık için:

(bkz: el ele gezen çiftlerin kırbaçlandığı türkiye)
ayrıca falakaya yatırıldığı ve hatta recm edildiği ülkedir. bu bir yalan, bunu söyleyenlerde yalancının dik alası. ama esas sorun halk buna inanıyor mu? eğer öyleyse o zaman yandık. bu ülke bırakın erkek - kız sevgilileri elele görmeyi gay ilişkilerdeki elele gezmelere bile alışık.( ünlü modacı ve sevgilisi gibi) bir de çok biliyorlarmış gibi 'evet evet ben şahidim' zırvacıları da hemen ortaya çıkıyor.bunlar 'ramazanda oruç tutmadı diye dayak yedi.'yok 'sakalı uzun diye tartaklandı' vıdı vıdılarını yapanlarla aynı kişiler. iftiralarınız kabak tadı verdi o ayrı. yahu arkadaş siz normal değilsiniz de herkesi aynı sanma saflığına nasıl inanıyorsunuz?
(bkz: koy götüne gitsin)
(bkz: tehlikenin farkinda misiniz) gibi sacma reklamlar'la paranoyaya kapilan kitlenin, yeni korkusu, hatta ve hatta umudu. olmayacak duaya amin diyen, "türkiye iran olacak!"
"alkol yasaklanacak!"
"arapca alfabe geri gelecek!"
"bıy bıy!" gibi paranoyak denklem'in üstünde yürüyenler bilmezler mi, bu ülke 86 yilda türkce ezan da gördü, darbeler de yedi, degisik terör gruplari ile de savasti, binbir cesit bela da yasadi, krizler de yasadi, oldu da oldu... her seye ragmen türkiye cumhuriyeti adi altinda, dimdik ayakta kaldi.

merak edilmesin bu ülke icten ice, sirf hükümet'i sevmedigi icin, türkiye'nin krizlere sürüklenmesi ve gerilemesi, "bakin ben size demistim!" diyebilmek icin dua edenleri de kaldiracaktir.

bazi tehlikeler'in farkindayiz, dogrudur. yalniz bu tehlikeler'in icinde, türkiye'nin islam cumhuriyet'i olmasi gibi bi durum söz konusu degildir.

o yüzden (bkz: bi siktir git cay koy).
Bu kafayla gidersek olacak bir şeydir efendim. Yapacağı bir açılım hakkında ser verip sır vermeyen bir hükûmet,affola şeriatçı hislerini hâla içinde koruyan bir başbakan. Olaylar karşısında pasif kalan bir cumhurbaşkanı. Hükümete ayar vermeye kalkan bir teröristbaşı. Damarlarından ümmetçilik fışkıran beyni yıkanmış yeni nesil. Sen olmasan da arkadaşım,biz tehlikenin farkındayız.