bugün

Polis hata yapabilir, olayları tam bilmiyorum araştırmadım da sadece bir video baktım.Balkondan konuşan kişi gözaltına alınıyor çocuk uyuyor dediği için değil Polise "Allahsızlar" dediği için.

Sabaha kadar da eksi verseniz gerçekleri demeye devam edeceğiz.

Adamın biri 8 yıldır polis gördün mü başka mahalleye giriyorum demiş.

Biri başlık değişmeli o.cocuğu olarak değiştirmeli yazmış.

Sayfalarca yazı var ve polisimize edilen hakaretlerin haddi hesabı yok.

https://eksisozluk.com/ci...muduru--6960417?a=popular
ekşi sözlükte yazılan şeylere ekşi sözlükte cevap vermek çok daha doğru olacaktır. bizi ilgilendiren bir durum yok, burası uludağ sözlük...
Ekşi sözlük hesabım olsaydı güzel cevap verirdim.
Polisi eleştirmek ayrı bir şeydir küfür etmek ayrı bir şeydir.Anlaşamadığımız husus bu.
o zaman madem öyle, polisi bir kere de siz küfür etmeden eleştirin de biz de gönül rahatlığıyla okuyalım ve sizden örnek alalım. neden eleştirmiyorsun da ekşide şu yazılmış bu yazılmış diye başlık açıyorsun?
Çoğu hiçbir konuda başarılı olamamış insanlar gelip bu konuda da başarılı olmalarını beklemek saflık, ekşi de yazanların gayet de doğrudur(maalesef)
Adam Allahsızlar diyor polise ne yapacakları çiçek mi verecketi? tabiki gözaltına alınacak.
Yol Tv şaşırtmadı.
Şu daha geçen gün gözaltına alınan çalışanının durumunu sormak için karakola gelen vatandaşı döve döve öldürenler için yazılanlar mı?
Polis mi, ali kıran…
Sorun polisle değil, polisin müdahalesiyle. Kaldı ki “allahsız” kelimesi bir hakaret olmadığı gibi “gözaltı” denen kavram da polisin istediği her seyi istediği gibi yorumlayıp “alın bunu” haline getireceği bir hukuki işlem değil. Anayasa, cmk da bunun sınırları belli. Açın okuyun. Bilmediğiniz teknik konularda cahil cahil konuşmayın…
polisimiz?? dün pride lgbt yürüyüşünde olan benim izlediğim videolarda ki “ bütün polisler “ hiç normal değildi.. hepimizin gördüğü seyrettiği 3-4 tane video var ve görüntülerdeki polisler gerçekten sorunlu, hastalıklı..

edit: imla.
Türkiye Cumhuriyeti'nin namuslu ve şerefli polislerine söylenmeyen ve asla söylenmeyecek olan sözlerdir. Bizim polisimiz Fethi Sekin'dir, bizim polisimiz Ali Gaffar Okkan'dır.

Bahsettiğiniz sözler ise; tacizci ve tecavüzcülerin, pedofililerin, kadına fiziksel ve psikolojik şiddet uygulayanların, hukuksuzların, dolandırıcıların, hırsızların, katillerin, yandaşların, tarikatların, cemaatlerin, malum zihniyetin kolluk kuvvetlerine söylenen haklı sözlerdir.