bugün

Paranın köpeği olmus insanciklarin laf attığı sözlük. Lan 3 kuruşa hepinizi satin alirim siz neyin kafasindasiniz?
kapitali görünce yeminini bozan sözlüktür. kahrolsundur. emperyalizme direnememiştir.
Ekşici yazarları yasa boğmuştur.

(bkz: zuhaha)
son yaşanan melih gökçek olayından sonra gözümden düşen sözlüktür. adam ethem'in öldüğü yere teşekkürler pankartı astırıyor siz ise ekşi sözlük yönetimi olarak fikir özgürlüğü cart curt adı altında melih gökçek'in tam sayfa reklamını alıyorsunuz. helal olsun size ne diyeyim.
Kapitalizmin son kurbanlarından.

Hükümete kol gibi yazılar yazan ssg'nin para uğruna ideolojisini satması bana farklı şeyleri anımsatıyor. Para her şekilde kazanılabilir, önemli olan bunu hak ederek yapmaktır.

Ekşi'de gereken tepkiyi koyduğumuzu düşünüyorum. Her ne kadar piyon olsak da bu şekilde gözümüze gözümüze sokulması üzücü..
ssg nin cikarci biri oldugunu gosterir.
(bkz: dik dur eğilme ssg yeminle)
gündeme çok hakim bir sözlüktür.

aynı zamanda gündem de oluşturur.

ayrıca bilgi kaynağıdır da.

ülkemizde google nin bir versiyonudur diyebiliriz ya da wikipedia nın yerli türü.
şu an girilemeyen site.

25 mart öncesi acaba dedirtiyor.
an itibari ile erişilemeyen sözlüktür.

edit: geri geldi.
şu an yurt dışından da girilmeyen site. uludağ'a çok iş düşecek bu akşam gibi geliyor. facebook'da giderse bu bir çeşit darbedir!
it iti ısırmadığı için yıllardır kapatılmayan sözlük . ekşi' de türk değerlerine karşı çıkan bir yer olduğu için yahudiler tarafından seviliyor . aynı akp gibi . ikisi zıt taraflardan , zıt görüşlerle işliyor . ekşi tabi ki daha küçük bir çark .
25 martı kapalı geçirebilir.
gidişat kötü.
ya kapanacak, ya da taraf olacak. sanırım aldıkları reklam da bazı şeyleri açıklamaya yetiyor.
bağlanmakta zorlandığım site. acep sadece bende mi var bu problem?
an itibari ile girilemeyen sitedir.

girmek isteyenler, antik.eksisozluk.com adresinden ulaşabilirler.
üzülerek takip ettiğim lağım çukuru. fuatavni isimli twitter fenomenine inanıp inanıp başlık açıp, iktidarın günlerini şafak sayar gibi sayıyor zavallılar. 31 mart sabahı ülkenin büyük bir bölümüne aptal, koyun gibi yakıştırmalarla çıkacaklar karşımıza.

ha unutmadan aziz nesin'in meşhur ülkenin %60 lafını illa ki, kullanacaklar.
çok sevdikleri ssg reyizleri, sözlüğe melih gökçek reklamı alarak ne kadar adam olduğunu ortaya koymuştur.

bu halka geri zekalı muamelesi yapan andaval yazarlarda, bu kazıkla birlikte,artık götlerinin üstüne oturamayacak hale gelmişlerdir.
ne kadar lümpen varsa toplanmış sözlüğüdür.
kraliyet ailesi site kurmuş yazıyorlarmış gibi ama değil.
kapatılmış ateist, kemalist, terörist yuvası.

edit: en sonunda girebildim bi an heyecan yaptım hacı.
uludağ'dan daha çabuk bilgiye ulaşabileceğiniz sözlüktür. oylama oranı da yüksektir. tek uyuz olduğum dindar insanları konuşturmamaları. ukalası bol amk.
an itibariyle çöktü.
Kesinlikle çöktü.
melih gökçek'in reklamlarını alarak yılın kapağını yiyen sözlük... para ne güzel çözdü sizi.

hadi uludağ alsa neyse diyeceğim. (zira uludağ daha demokrat).