bugün

zall ın ontv'ye verdiği röportaj da söylediği cümle.

röportaj için ; http://www.ontv.com.tr/video.asp?video=1601
doğru bir sözdür.uludağ sözlük'ün rakibi yine kendisidir.
zall'ın gündeme bomba gibi düşen açıklaması. ssg ne yanıt verecek merak ediyorum doğrusu. geçen bir magazin dergisindeki bir haberde de yer alıyordu bu. şöyleydi;

yaptığı açıklamalarla gündem belirleyen zall yine olay yaratacak açıklamalarda bulundu. etiler'de ünlü bir mekandan çıkarken yakaladığımız uludağ sözlük admini zall, ekşi sözlük'ü ssg yapmasaydı ben yapardım, ekşi sözlük zaten zayıf bir kodlama ürünü diyerek ssg'ye göndermede bulundu. sözlerine uludağ sözlük olmasaydı internetin kültürel birikimi sıfır olurdu diye devam eden zall, rus asıllı hırvat sevgilisi kurnoçeva ile de seviyeli bir beraberliğinin olduğunun altını çizdi ve günlerdir magazin dünyasının dilinde dolanan ayrılık dedikodularına da yanıt vermiş oldu. ''gelin yazın yani'' diyerek de insanları sözlüğüne çağıran zall, son model bmw'sine atlayıp karanlığa karıştı.
benim de mp3 paylasim forumum var, ben de gormuyorum mesela. oyle yani.
aslı ''ekşi sözlük'ün rakip olarak görmüyorum yani'' olan cümle.
(bkz: nayır nolamaz kör oldum)
hedefimiz kendimizi aşmak.
(bkz: biz sadece arkadaşız)
ekşi sözlüğü rakip bulmayan kişi sözü.
fare dağa küsmüş dağın çokta sikinde durumu.

ekşiden aldığımız duyumlara göre ssg bütün mod cart ve curtlarını toplamış toplantı üstüne toplantı yapıyormuş. toplantı esnasında oda da gezen çıplak aysel gürellerin gerçek olup olmadığı ise merak konusu.