bugün

her başlıkta kendini gösteren lededir.

hede diyemedim dilim varmadı.

bugün özellikle bir saçma başlık bu adamların nasıl züppe olduklarını gösterdi aslında.

japonyayı övüyorlar sözde, onlarca entryler girmişler, sözde japonlar çok iyi insanlarmışta yagmalamıyorlarmışta mışta mışta.

hani burdan çıkarmak istedikleri sonuç basit aslında, fakirsen yagmalarsın zenginsen asilsindir.

başka anlam çıkarılır mı ben anlamadım şahsen.

sadece bu degil aslında açılan züppe başlıkları, binlercesi var. hatta öyle ki tanımadıgım bir şahsa ki o şahıs ünlüymüş, çocugun biri hakaret etmiş. vay sen misin bunu yapan. herkes yüzlerce entry girmiş. hani o adamı sevdiklerinden falan degil lümpenliklerini göstermek istediklerinden kaynaklanıyor bu durum.
doğru değildir. zira az önce senelerin ekşicisi benden 10 tl borç istedi. sigrası bitmiş.
(bkz: fenerbahçe taraftarı)
ezik yazarin actigi bir basliktir. burda sorun eksi yazarlarinin zengin olmasi degil, yazanin fakir olmasidir.
(bkz: fakir ama gururluyum)
fakir çocuğunun sözlükte işi ne? fakir çocuğu evine interneti nasıl alsın? para kazanması gerekiyor iken sözlükte niye zaman geçirsin? sorularını sormama neden olan tespittir.
kime göre neye göre tanımlamasıdır. klavyeden yazarak zengin olunuyorsa sorun yok!
haaa bir de cool adam vardı di mi yaa? hakikatten ne oldu ona? dur bi bakıp geleyim tez elden...
maalesef uludagda vardır bunlardan.

hatta öyleki zenginlerin ne kadar disiplinli ve asil olduklarını konuşurlar, çalan çırpan insanın derdini anlamak yerine.

japonlar allah için iyi insanlar kimsenin bir şey dedigi yok, allah yardımcısı olsun hepsinin. ki en sevdigim halktır ama bu ekşicilere dayanamıyorum adamlarla ortak bir paydada buluştugum anda o payda benim için zehir oluyor dönüyorum arkamı acaba neden.
(bkz: kıskanç züppe)