bugün

formatı bir ben biliyorum, bir eskiler biliyor, yeni gelen herkes formattan bihaber , zaten de format her şeydir, içerik hiçbir şey manasına gelen ukalalıktır...

doğduğunda doktor ilk ekşi sözlük formatı okuttu ya sana, öyle girdin ekşiye...

göte sürülecek yazı kabiliyeti, gözlem gücü, anlatım yeteneği, akıcılık, vuruculuk, espri kabiliyeti yoktur ama işte ssg abisinin formatını ezberlemiş ya...zannediyor ben oldum....

türk milli eğitim sisteminin ezberci ürünü seni..

edit:ya ekşi sözlükte eski yazar olup uludağ sözlükte yazan çok adam var ki tahmin etmiyorum yaşlar itibariyle ya da yukarıdaki niteliklere bakıp "aha benden bahsetmiş" diyen çok kişi oldu.
(bkz: ekşi sözlükte yazarım izlenimi vermek)
forum chat tarzında sikilmesi şart. tabi formata uygun pozisyonlarda çalışılmalı.
(bkz: ekşi sözlük şukelalarının bir boka benzememesi)
bugün bir kez daha görülendir. sanki amına koyduklarım hepsi saray aristokratları ya yazar olan çaylaklara saraya giren halk muamelesi yapıyorlar.

herkes gibi benim de sıra bekleyen bir ekşi hesabım vardı ama sikerim bu saatten sonra alın çok nezih sözlüğünüzü kıçınıza sokun.
Olm ne ukalaligi lan. Hepsi ya kadinlar gunu, ya ssg nin dogum gunu, ya ebesinin ami ali sami de yazar oldu. Ehehe ben haric. Cok kuğulum.