bugün

(bkz: oha)
çaylaklık için 2-3 beklettiklerine göre sonunda ölümsüzlük kazanacağımı düşündüğüm sıfat, merakla beklemeketeyim.
ulusözlükte yazar olmaktan kat be kat iyidir.
ekşinin yanında ulu okyanustaki damlacıktır.
çakma bir paye. yazdın da ne oldu? adamı evinden aldırırlar kamil, evinden.
bir zamanlar gerçekten kalite göstergesi olarak kabul görmüştür.
Çaylak olarak bekleyenlere sesleneyim; eğer caylakken yazdığınız entryler yeterince iyiyse, yani burdaki gibi yazmiyorsaniz, önünüzde arkanızda kaç kişi olduğunuzun önemi yok. Haşırt diye kabul edilebilirsiniz.

Ha söyleyecek sözünüz varsa gerçekten, ne kadar barinabilirsiniz orası belli değil.
yazan bir yazarsanız ama okunacak bir değeri olmayan bir yazarsanız nereye yazdığınızın bir önemi yoktur. Ama gerçek bir yazarsanız bulunduğunuz yerde de parlarsınız, bulunduğunuz yeri de parlatırsınız.
hayatınızda hiç bir şeyi değiştirmeyen konudur.

başımın göğe ermediğini hissedince hayal kırıklığına uğradığım vakitler vardı bir dönem. hey gidi gençlik hey.
ilk hafta çok süper bir duygu.
sonra burası ile arasında fazla bir farkı olmadığı anlaşılıyor.
ekşi bozuldu bir boka yaramıyor artık. uludağ candır.
yazar olmak için 6165. sıradasınız mesajını görmüş olmaktır.
basittir.
ben bile yazıyorsam amk.
Eskisi kadar menem birsey degildir. Eksi bitti haci.
Sobayi gotunle yakmaya benzer.
1.5 yıldır olmak için beklediğim şey ve hala önümde 20000 küsür kişi var. bu konuda bana yardım edecek yazarlardan mesaj beklemekteyim.
zordur, en azından benim için zor.

10 tane tanım yazıyorsunuz, bildiğimiz tanım işte, 10 tane. daha sonra bir bakıyorsunuz, hesap uçmuş. neden olarak da zayıf entry profili yazıyor. yahu alt tarafı 10 tane tanım giriyorum, hesabı uçurmak için bu ne saçma bir nedendir? anlayan varsa beri gelsin.
yıllar önce terk edilen durumdur.
(bkz: aynı bokun laciverti)
şereftir

2008-2010 arası mutlu günler geçirmiştim orda farklı bir yer .
skimsonik bir duygudur. g*t irtifasını yükseltir.
pekde gerekli bir şey değil. Ekşiye bakıyorsun mobil versiyonu bombok, ulupunı, yok, kalitesi yok, kolaylığı yok. En iyisi uludağsözlük.
statü takıntısına iyi gelir fakat, bu ceza sahası içinde affın olmadığı anlamına gelmez.
öncesinde uzunca bir süre çaylak modunda beklemeyi gerektirir.
öncelikli olarak kendimi yazar olarak görmüyoeum daha 1 ayım dolmadı,burda ki eski ve gerçek yazar arkadaşlara saygısızlık yapmak istemem..
acemi bir üye diyim kendime,pek sözlüklerden anlamam ama sanırım ekşi sözlük çok geç yazar yaptığından gözde büyütme durumu var ve tabiki sanırım en eski sözlük,adı şanı bayağı duyulmuş.

sonuçta kim kendini hangi ortamda rahat ve huzurlu hissediyorsa önemli olan odur,illaki hem burda hem ekşide çift üyelikleri olan arkadaşlar vardır.kimisi açıklar bunu kimisi saklar.
kimisine ekşi kimisine uludağ kimisine 2 side güzeldir.
önemli olan yazar olmak değil ekşide veya burda önemli olan ne paylaştığındır.
yazarım diyorsun fikrin yok.bilgin yok milliyette,hürriyette,sabah ta yazsan ne olcak.
yazar onayında ve sıralamada adaletsizliklere katlanmaktır, ulu ile büyük farklar yoktur. burada rahat rahat yazarsınız, orada
kasıntı tiplere ayar olursunuz. hiç bir şey beğenmeyen insanları anlamaya çalışırsınız. sadece statü hastalığına iyi gelir hepsi o.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar