bugün

düşüncesine aykırı bir entry ise eğer karşıt görüş bildirmelidir.

bildirmiyorsa eğer o yazarı kudurtmuşsunuz demektir.

Edit: eksiledi kuduruklar lol
Düşüncesine aykırı entry girilmiştir. Hazmedemeyen kişidir. Sürekli bana eksi oy verenlere selam olsun.
O kadar çok eksi yiyorum ki artık okumadan eksi verdiğinize inandım, ne yazsam eksi kardeşim yav.
Not: Eksiler yıldıramaz.
Not2: Aslında bazen keyif bile veriyor kime ne soktum yine hehehe edasıyla gülmeye başladım.
görsel
yazık verme. zall boşuna koydu o butonu oraya sizi denemek için yani. düşmeyin bu oyunlara. evet.
Fikirlerimiz uyuşmuyosa demekki, olsun.
Hafif zihinsel sorunlu tiptir.
(bkz: biri şerefsiz mi dedi)
(bkz: seri eksi oy vermeye zorlayan ibne)
merak edilen yazardır. çünkü bazen öyle şeyler yazarsınız ki yani ne espri ne de bir şey vardır içinde sadece bilgidir *. buna bile eksi oy verirler. çok düşündürür bizi, yazılan şeyin defalarca okunmasına sebep olur bu yazarlar.
inadına yapanlar büyüyünce seovi olacaktır.
entry kötüdür verebilir. ama bunların ibnetör olanları oluyo sırf dalgasına eksi verenler ayıp ediyorlar akıllı olun adam olun.
seri eksi oy veren ibnenin aksine sakin sakin eksi oy veren yazardir. benim peşimde şimdilik 1 tane var. robot resmini çizmeye basladim ;

- kızıl saclı
- naylon corap gıyıyor
- bakire değil
- msn'de goruntu resmını sureklı değiştiriyor
- sozlugun kaliteli yazarlarindan değil
- muhtemelen bayan.

arastırmalarım sürüyor. bunu da eksile bebeeem, eksilemezsen ayip edersin. *

edit : 2 kişilermiş lan. kızım gel bi muhallebi yiyek, bize gidelim, güzel dvdlerim var, şakalarim var, komiklik yaparim. gecenin sonuna allah kerim yani. yapma boyle.