bugün

Küçükken sevdiğim sonra büyüyünce içindeki vıcık vıcık bayağı romantizmi anlayıp tiksindiğim dizinin geri gelmesi.
dün akşam saatlerinde trt de reklamını görmemle beni heyecanlandıran haberdir.

olur mu olur ama yeni kadroda kimler olacak orası soru işareti tabi.

rahmetli savaş dinçel siz olmaz gibi.

ama hasan kaçan (heradot cevdet) var gibi yine.
gerçekleştiği taktirde salı gecelerimi dolduracak olan hadise.
kirli ve cengiz tekrar olmalı.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Ekmek_Teknesi
Heredot Cevdet olursa izlerim. yoksa survivor'a talim.
korkutun ani sinirlenmeleri ile kirli ve cengiz ikilisinin boş beleş işleri ile yüzümüzü güldüren bir dizinin tv ekranlarına geri dönmesi.
Birincisi o kadro olmadan bi boka yaramaz.Ikincisi ekmek teknesinin ana temasi nusret babadir heredot cevdet ustunden yurumez.Ucuncusu efsane ekmek teknesinin yaraticisi o vecize sozlerin altinda imzasi olan adam omer lutfi metedir.oldukten sonra kurtlar vadisininde nasil boka sardigindan anlayabilirsiniz.
sonuc olarak hasan kacan efendinin kendine is icad ederek trt de bitmeyen kredisi sayesinde ortaya attigi fiyaskodur.
tanıtım fragmanında çalan o özledigim dizi müzigiyle kendimden geçtim, ne kadar eski tadı vermeyecek olsa da bir an önce yayınlanmasını beklemekteyim..

(bkz: çok özlemişim be abi)
Eski tadını tabi ki bulamayacak ve Trt'de yayınlanmasa 8. bölümü göremeyecek dizi.
kirli,cengiz, korkut, pican, gamsız celal, ölü ustave kıl kasap bunların hiç birini tekrar verebileceğini zannetmiyorum. çok güzeldi ve bitti. bırakın beynimizde güzel bir hatıra olarak kalsınlar, ara sıra açalım eski bölümlerini izleyelim. bi işin de bokunu çıkarmayın be kardeşim...