bugün

cia kapımı kırıp beni zorla sürücü kursuna yazdırmayacaksa benimdir.

öğrenemedim gitti. sonra da hevesim kalmadı. yoğun trafikte şoför yanında otururken bile sinir krizi geçiriyorum,direksiyon başında olsam kalpten giderim herhalde. sonuç olarak ehliyetim yok. gerçi arabam da yok.

bildiğin yayayım ben.
ehliyet olsa nolur araba olmadıktan sonra amk.
ehliyetimiz olmayabilir ama akbilimiz var. hemde full.
Bir kısmı araba kullanmayı sevmeyen erkektir. Benimdir. At varken ne arabası?
32 yaşımdayım ve ehliyetim yok. Almaya niyetim de yok. istanbulda araba kullanacak kadar sinirlerim sağlam değil. Zaten motorlu araçları oldum olası sevemedim. Hızdan nefret ediyorum. Hız fobim var.
Araban yoksa da al dursun kenarda lazım olur ilerda. Ehliyeti olmayan erkek biraz eksik ve eziktir galiba. Tez zamanda alın ehliyetinizi.
evet motor ve kamyonda ehliyet gerekmiyordu zaten.
18 yaşını geçip almamışsa vurduruyordur.
Kizdirmayin davulcumu o benim yegane dostlarimdandir. tabi ki kardesim a2 ehliyetinden bahsetti.
Ehliyeti olan erkeklerden hiçbir farkı olmayan erkektir. Tek farkı biri otobüsle giderken gitmek istediği yere diğeri kendi şahsi arabasıyla gider bunun dışında dark yok.
Motor binmeyi sevmiyordur.
2 tekerden korkuyordur.
Aksiyonu seviyordur.
mesela bir abim 24 yaşında ehliyet alsa alır ama almıyor altında motoru var motoru plakasız arkadaşlarından araba alıp sürüyor ama daha hiç ceza yemedi.
erkek mi, ahahahaha.
nasıl yani ahahaah?
Hazreti muhammet.
Ayrıca hazreti ali'nin de ehliyeti yok diye biliyorum.
ihtiyaç duymayan erkektir. Benzinin 5 lira olduğu ülkede lükstür. Üstelik bir ton kursla söğüşlenmeniz de cabası.
Şoförü vardır belki.

Sürücü belgesi olmayan erkek.
geciktirmeden alsa çok işine yarayabilir.
mutlaka sırtında taşıyacak bir eşek bulabiliyordur.
her gece dibini zencilere dövdüren erkektir.

dibini dövdürmekten ehliyet almaya zamanı olmamıştır.
annesinin ya da babasının arabası olmadığı için ergenlik yıllarında ne kadar heveslense de araba sürme şansı bulamamıştır.
işinden ya da içinde bulunduğu sosyoekonomik koşullardan dolayı da şimdiye kadar araba sürmeye hiç ihtiyaç duymamıştır. ihtiyaç duyduğu ve gerekli ekonomik koşullara sahip olduğu an arabasını da ehliyetini de almasını bilir. o yüzden ehliyet sahibi olmamak alay edilecek bir durum değildir.
Yazık lan harbiden djddjddjd ezik.

Sürmesekte cüzdanımızda yatıyor paşa gibi.
Erkek mi? Yanlisiniz var galiba.
özel şoförü olan erkek olabilir.
Dolmuşa otobüse metrobüse tramvaya muhtaç olan erkektir.

Ya bi de bunların arabası olmayanı gülüyorum djsjsjdjd.