bugün

yadsinamaz bir gercektir. istisnai durumlar olmakla birlikte gercek durumdur. bunun icin yuzlerce kitap okuyup arastirma yapmaniza gerek yok. akpye oy veren cevrenizdeki 10 kisiye bakin 8 i hayatinda eline kitap almamis. en az 5 i ise ilkokul mezunudur. arastirmadan yoksun tayyipin yalanlarina inanan kitledir.

birde asgari ucret 1.500 tl olmaz diyen kendini akilli zanneden cahiller var. asgari ucretin 949 tl olmasinin sebebi devletin 700 liraya yakin vergi almasi. vergi almasinin sebebide devlet buyuklerinin midesini doldurmak.

ortalama bir iscinin maliyeti zaten isverene sigorta primi dahil 2.100 civari. devlet vergi almassa 1.500 rahat rahat verilir.

949 tl aldigin maasin devlet yuzde 8 i ile 18 ini harcamana gore yine aliyor.

ak gezenler biraz kafanizi calistirin lutfen.

gidip oyunuzu chp ye atin demiyorum bu kadar yalan riya varken , adamlar sizi her konuda aptal yerine koyarken hála nasil inanip bunlara oy verebiliyorsunuz insan hayret ediyor.
kömür bedava.
Eğitimli kitle de verir. Çıkarları için.
mesela ben 2 üniversite bitirdim oyum ak partiye,.peki neden? çünkü egitimsizim!
Eğitimsiz, okumayan gerçekleri göremeyen kitle olduğu gerçektir. Ama iyi niyetli oldukları da gerçektir. Kandırılıyorlar ve açıkçası biraz da seçeneksizlik var.
akape'nin, putperestlik ile aynı damarlardan beslendiğini gösterir.

(bkz: akp putperestliği)
Gündemi, tüm olup bitenleri TV den öğrenen kitledir. TV bu adamların elinde olduğuna göre, bu kitleye çokta kız mamak gerekir.

Muhalefete çok iş düşüyor.
güncel Önemli Başlıklar