bugün

belki de o ilk atılan ben değildim diye ispatlama ihtiyacındandır.

gerçekler tüm çıplaklığıyla ortaya döküldüğüne göre artık dağılabiliriz.
sözlük abazanlarının hede hödö yaptığı paylaşımdır.

ne var lan ne güzel mis gibi işte. elalemin kukusunun muhabbetini çeviriyoruz şurda ya işe bak..
Twitter da sansürsüz bir şekilde halen olan hede.
o kadar da ahım şahım bir görüntü değil.
https://hizliresim.com/01JnPB
(bkz: nude demedim nuri dedim)
boşuna dememişler dünya kadar malın olcağına fındık kadar amın olsun diye. şu kadın yaptığı antin kuntin sporla bu kadar konuşulmadı.
bu kadının üstüne oyun oynandığını düşünüyorum. zira yaptığı hayatı tekrarlamayacağı herkes tarafından bilinebilir.
en çokta entrylere değilde direk sağa kaydırıp fotoğraflara bakanlar beni güldürüyor . buradasınız biliyorum ...
Çok ayıp ediyor amk ya. Başlarım böyle işe. Namusu yok mu bu ülkenin lan.

Neyse atın fotoları da biraz daha söveyim.
özel mesaj ile link bekleniyor.
yine mi dedirten fotoğraftır.
acıyorum ben bu tiplere.

zekâ, eğitim, yetenek ve kültürden bağımsız olarak ünlenen ve ilgi odağı olan bağzı kişiler, bu odaktan çıktıklarında sapıtıyor. çıplak poz vermek. 90'lardan kalan bir "gelenek". film çeken, kaset yapan, gündemden düşen ünlünün ilk yaptığı, şamdan degisine soyunmak olurdu. gerçi, epeydir böyle amlı memeli gündem oluşturmak yoktu, yeni bir nefes geldi camiaya. sen şimdi peşin sıra soyunacaklara bak.

geçenlerde de, hülya avşar bikiniyle göt sallıyordu instagram'da ki bu hatun, "beni bikinili yakalayamazsınız" lafiyla ünlüdür.
ünsüzlük çok kötü lan. düşünsene amk, milyonlarca insan seni tanıyor, bi imza, bi fotoğraf için sıraya giriyor, posterlerin duvarları süslüyor falan... bi gün bir bakıyosun, kimse seni siklemiyor! alışmışsın ama sen ilgi alakaya... eroin krizi gibi vuruyor ilgi açlığı. ana baba çoluk çocuk düşünmeden, sırf tekrar odak olabilmek için, normal birinin asla yapmayacağı şeyler yapıyorsun.
memlekette cinsel açlık had saffada olduğundan, en kolay yol, soyunmak.
erkeklere de yazık lan. soyunsa da kimse takmıyor salakları. ne oluyor bu sefer, başlıyor sağa sola saldırmaya. siyasilere, gazetecilere ona buna şuna sallıyor dayım. inanmasa bile kendi dediğine, ses getirsin diye, en olmayacak tarafta duruyor. kadın için kolay. aç memeni işlem tamam. tuttu mu, daha am var göt var afedersin. onlara da mı doydu vatandaş, sex tape var bu sefer de!
çıplaklığın yetmediği ya da, yaşı, göstermeyecek kadar gecikse kadın kişinin, kapanır, açılır, dinci olur, din değiştirir, solcu olur, umre de selfi yapar, kocasını döver ya da ondan dayak yer, çocuklarıyla beraber mazlum olur, terk eder, terk edilir, aldatır, aldatılır falan fişman...
aslında bu abla, nude yoga akımına katılabilir. en azından dunya çapında kabul gören bir iş.
kendisinin olmadığını söylüyor! bence aynı pozu verip yayınlasın biz de tespit yapalım hanya mı konya mı!!!
link bulunur.
bir ünlümüz.

alın açlar değmez bu kadar aradığınıza.

https://goo.gl/RV63lT

10 dk sonra silecem haberiniz olsun.
yaranılmıyo bunlarada aq.