bugün

eboue'ye saldırmaya giden köseleli beşiktaş taraftarını yere indiren futbolcunun kendisidir, sabri sarıoğlu.

o bir cesur yürektir, o bir aslandır, o arkadaşı için canını feda etmeye hazırlanandır.
o taşaklarıyla birlikte omuzlara alınması gereken gerçek galatasaraylıdır.

görsel
Adamdır galatasarayda en sevilesidir.
avuç içleri gökyüzüne bakacak şekilde, dirsekler kırık, baş seviyesinde ellerini havaya kaldırıp(bu hareketine bayılıyorum) "ben bişi yapmadım, ayağı kaydı düştü" diyerek hüseyin göcek'e itiraz etmiştir.

galatasarayın biriciğidir. oynadığı futbol bazen bizi hayatımızdan bezdirse de her zaman sevilesi bir adamdır.
adamdır,insandır en önemlisi gerçek bir galatasaraylıdır.seviyoruz seni sabri.
sabri'nin galatasaray için ne kadar önemli olduğunun belgesidir.

varsın orta yapamasın, varsın gol atamasın, varsın saçma sapan top kayıpları yapsın.
ama işte sabri budur. tek hareketiyle faciaları önleyebilir.
çok yükleniyorlar sebepsizce bu adama.

sabri...züper kahraman...
doğrudur fakat eboue'ye giderken karşısında melo'yu görünce duraksamıştır. daha çok gelseydi suratında diş izleri çıkardı yumurta topuklu panpiş çarşı mensubunun.
bu arada seviyoruz seni sabri.
iki adım koştuktan sonra eboue nin kendisine doğru yöneldiğini görünce bir an, ''beni tutan yok mu?'' edalarıyla etrafa bakınarak frenleyen beşiktaş ın saha atlayan en cesur savaşcısını, eboue nin malafatından koruyan melektir.
Galatasarayimizin biriciklerinden birisidir. Iyidir kotudur tartisilir ama gercek galatasarayli oldugu su goturmez.
reyizliginin hakkini veren baba adam tabirinide hak eden galatasarayli futbolcu.
bir futbolcudan öte 'cesur yürek'.
galatasaraylıların hâlâ meloyu övecek kadar mal olduğunu gösteren tespit. Adam üzerine gelince melonun nasıl ellerini açıp dur bana vurma gibisinden hareketinide mi görmediniz mal herifler. EbOUEDE usain BOLTtan halliceydi kaçarken.
Bi faciayı önleyen arslan parçasıdır. Zira adam eboue'ye kadar gelse Eboue gardını almış bekliyordu. Eboue bi tekme dahi vursa bendin üzerinde bekleyen diğer çakallar sahaya dalacakti ve ışte o zaman kan gövdeyi götürecekti.