Eğlenceli aktivitelgkgkgkf.
bütün ricalarıma rağmen eski nickimi okunuşuyla, alay edecek biçimde kullanmak yanlış ve kötü mü ? evet.
top gibi sektirmek nedir ya ? doğru bir şey mi bu ? insanları kızdırmaktan keyif almak ne kadar sağlıksız bir şey...
gereksiz bir yarışmadır. bir gün de rahat verin be. sıktınız artık.
@2 donuzlu, çıkış yapimde bakim ne yazmışlgkgkgkg.
cidden, asilce saldırın saldıracaksanız. aynısını ben yazsam hoşunuza gider miydi ? nasıl bir kötülük, şımarıklık var ki içinizde düşüncesizce kırmaktan keyif alıyorsunuz ? o kindarlık nasıl da yiyip bitiriyordur ruhunuzu ya, ne kadar yorgunsunuzdur. sizin için üzülüyorum. bir de göremediğim entryler girip beni kızdırmak için güzelim zamanınıza yazık ediyorsunuz. yazık...
gereksiz ve zaman kaybı bir yarışma. azıcık insan olan böyle saçmalıklar üretmez.
Osmanlı'da eğlence için cüceleri merdivenden iterlermiş. Bu da öyle bir şey mi?
yeter kardeşim. cidden tadında bırakın. kaldı ki bunları neden yazdığınızı biliyorum. zamanında size ayar verdiğim, donuza eklediğim için kabullenemeyip kin tutuyorsunuz sonra her gün sinirlerimle oynamak için çılgın gibi saldırıyorsunuz. yani o kadar rica ettim, saygıyla yaklaşmaya çalıştım, şımarıkça, gamsızca devam ettiniz ya, size '' yazıklar olsun '' dışında bir şey diyemiyorum. enayilik bende zaten, kötü olduğunuzu, kızdırmayı sevdiğinizi unutup yine de diyalog kurmaya çalışıyorum. enayiyim ben.
artık tadı kaçıranların icadı olan bir yarışma. hepinize yazıklar olsun.
Rekor kimde merak ettiğim yarışma.
Şişiman olduğu için biraz zor olur.
asil ve kibar bir şekilde ve hakaret etmeden sektirilmelidir.
hepinize yazıklar olsun. kırıcılar sizi, paylaşımcısızlık, bencil bencil...
görsel
Kötü kalplisiniz…
Eğleniyor muyuz gençler ? Karşınızdakini kırıp kırmayacağınızı düşünmeden şımarıkça dalga geçmek size keyif veriyor mu ? Mağdur rolü yapıp algı ve artı oy kasmakta uzmanlaştınız mı ?
Ben de mesela bu yarışma fikrini ortaya atan ve onu entry ve oylarla destekleyenleri sevmiyorum ama bana her gün yaptığınız gibi şımarıkça saldırmıyorum. Yani o kadar ricaya rağmen şu kötülüğü yapmaya devam ediyorsunuz ya, umarım bana yaşattıklarınızı siz de yaşarsınız.
Bomboş bir yarışma işte. Sırf eğleneyim diye birinin sinirleriyle oynayıp durmak ? Diliyorum bir gün bu saçmalığa kalkışmam.
aha geldi yine aynı açıklamayı yapıyor...
Ayıp ama böyle yapmayın. Bulmuşunuz efendi adamı yapmayın böyle.

Böyle başlık açanın kocaman kıçına vole atmak müstahaktır bence.
Umarım, yarışmacı arkadaşlar
Sektirme yaparken

Hop hop ebbır
Top ebbır

Manisini söylemeyi unutmamıştır.
Kötücülsünüz, efendi olmak bu dünyada zulüm. Sözlük homoları sizi.
Nihavend malı o voleyi bi tarafına sokmiyim naş.
en azından kötü kalpli ve şımarık olduğunuz, halden anlamadığınız gerçeği değişmese de, yaratıcılığınızı takdir ediyorum. en azından kötülük icat etmede üstünüze yok.
yani belli ki ufacık bir ricayı, defalarca yöneltilmesine rağmen reddedecek kadar kötü kalpli, kindar, şımarıksınız, artık iyi niyetinize dair umudum kalmadı ama bir insanın haysiyetini bu kadar kolay kırmak doğru mu ? bunu bile görmezden geleceksiniz, biliyorum da yine de sorayım dedim.
ben de sizi sevmiyor, çoğunuzdan nefret ediyorum hatta ama eski nickinizi alaycı kullanmıyor, gururunuza saldırmıyorum. çünkü sizler kadar kötü değilim. sizler gibi düşünmeden davranamıyor, yazamıyorum. yapamıyorum işte.
saygısızca, gurur kırıcı bir yarışma icadı.
Noldu o iş?
Eybır sizi top gibi sektiriyor aslında. istediği gibi kandırıyor kim olduğunu bile bilmiyorsunuz.