bugün

-abicim o değil de dünyanın en iğrenç hayvanı insan be
*ne dedin sen?
-insan abi, bütün hayvanlar doğayla iç içe falan, zararsız yaşıyolar. öldürse bile aç kalmamak için
*yaa öyle mi
?#X!!*&½€!
-ahhh,yapma abi tamam vurma elini ayağını öpiyim
terliksi hayvandır. düşünsenize bir kedi boyutunda olduğunu.
(bkz: trafik canavarı)
insanlık vasfını kaybetmiş olan insan hayvanıdır. tüm iğrençlikleri tek bünyede toplamıştır...
lemur denen hayvandır. gözlerini açarak hakeme itiraz eden lugano'dan bile daha korkunçtur. * *
domuzdur. kendi pisliğini yer bu hayvanoğluhayvan.
aç kaldığında herşeyi yapabilecek hayvanlardır efenim. bunlar da domuz ve insan hayvanlarıdır.
(bkz: recep ivedik)
bok böcüsü.
insandır. ki bazen en vahşi hayvan bile yanında masum kalabiliyor.
her canılının bir yaratılış amacı vardır. ilahi programın bir parçası olan her canlı dengenin korunmasında rolaer üstlenmiştir. dolayısıyla doğadaki canlıların görüşleriyle hüküm vermek yalnış olacaktır. bu tür insanların çevrelerindeki insanlar içinde aynı duyguları beslemeye başlamsı an meselesidir.

örneğin; komodo ejderleri görünüş açısından soğuk kanlı hayvanlardır beslenme alışkanlıklarından dolayı ağızlarındaki inanılmaz pis kokuya 5 dakika maruz kalan bir insan fenalık geçirebilir. ancak bu hayvan hoş olmayan özellikleriklerinin yanında çevredeki ölmüş veya hastalıklı olan çevrelerindeki hayvan ve insanlar için bir tehdit oluşturan canlıları ortadan kaldıran gönüllü bir çevreci gibidir.
yumuşakçalar.
hayvanoğlu hayvandır.
tahtakurusu. yattığınız yatağı sardığı andan itibaren iki sevgili gibi koyun koyuna uyunur.
karafatma. üzerine basınca çatır çutur ses çıkartır insanın kusası gelir.
insan denen primat, daha iğrenci yoktur. görmedim, rastlamadım.
güneşlenirken üzerinize konan osuruk böceği ve onu üzerinizde öldüren arkadaşınız... ikiside dünyanın en iğrenç hayvanıdır. tabi üzerinize o koku sinince sizde dünyanın en iğrenç kokulu hayvanı oluyorsunuz.
tayyardır.
+ ismet bugün sinemaya gidelim mi ? nooluuur..
- ya bırak boşver..yatalım uyuyalım..
+ o zaman çıkalım biraz dolaşalım yaa..alışveriş falan yaparız..
- alışveriş mi..yaa üfff..boşver yaa..üşeniyorum..
+ ya sen ne tembel adamsın ismet..
- tembel değilim ben üşengeçim sadece..
+ tembel hayvan'ın birisin sen..
- sensin lan hayvan..
+ doğru konuş ismet..
- siktir git lan başımdan ..uyucam ben..
tum hayvanların bi yaratılıs amacı vardır.hepsi gorevlerini sorunsuzca yerine getirir.
iğrenç hayvan yoktur.
dunyadaki en irenc hayvan insandır.kendi eliyle dogayı mahfeder,kimyasal silah kullanarak canlıları öldürür.ve en onemlisi kendi turlerini yok eder

derlerya insanlık ölmüşmü maalesef ölmüş insanlık ve öldüren de insan bu en iğrenc hayvan için az bile
sırtlandır. çok pisliktirler çete halinde gezerler ve nadiren avlanırlar. öğünlerini güçlü hayvanlardan çalarak elde ederler. hem davranıs bakımından hemde tip bakımından iğrençler.
yılan.
bilumum börtü böcek. hepsinden iğreniyorum aga fobim var.
faredir. hele bi de lağımdan cıkmış hali vardır onun, böyle pislik pislik kaçarken peşinden o iğrenç kuyruğuyla taramalı tüfekle delik deşik edilesidir. bence tartısmasız dünyanın en iğrenç hayvanıdır.

tabi bi de hamam böcekleri vardır, -kara böcekleri de unutmamak gerek-. mutfağınızda götlek götlek her gece safariye cıkar bu ipneler duvarlara bile tırmanırlar. ayrıyetten hamam böcekleri size bakarak antenlerini oynatırlar.
(bkz: allahım sana geliyorum)
kendi bokunu yiyen domuz.
güncel Önemli Başlıklar