bugün

o malum yerlerini traş ederlerse katılacağım durumdur.
izmir ve kuzey ırak kızlarını görmeyinin kanısıdır.
Bu başlığı yazan yazar hayatında kız görmemiştir. Rus, ukrayna, kanada, hollanda kızları Çok daha güzeldir. Türk kızlarımız bile fransıZlara 5 Çeker. Fransız kızlarının tek farkı öpüşmeleri ve doggy sytle sevmeleridir.
Genc kezbanlar rahatsiz.
Avrupa'da gördüğüm en çirkin ve kaba kızlar fransız kızlarıydi, en kısa olanları ise bizim kızlardi. Kendini beğenmişlikleri, herşeyi biz biliriz, bizim dilimiz en akıcı, bizim arabamız en sağlam dediklerinde daha da itici olan insanlardır. Bi tanesi de insan evladı gibi davranmaz mi, yok abi nerde. Renkli gözlü ve beyaz tenli derken yazar çek kızlarından bahsediyor ve pek tabi Nordic kızları.
slav kızlarının teoriyi çürüteceği durum.
rus kızlarının eline su dökemezler. yanlış önermedir.
fransızların kendilerini iyi tanıtmasından kaynaklı. ama şu bir gerçek ki bu kadınları güzel kılan sadece vücut ölçüleri değil; bazen kadeh tutuşu, bazen yürüyüşü, bazen duruşu, gülüşü. fransız kadınlar, fransız sanatıyla dünyaya kendilerini iyi gösteriyor, o sebeple genelleme yapmamalı.
yanlistir brezilya kizlari daha guzeldir
(bkz: adriana lima)
(bkz: alessandra ambrosio)
(bkz: ana beatriz barros)
hayatında polonyaya gitmemiş yazardır. polonyadan türkiyeye dönünce ufak bir şok yaşamış gibisinden oldum hayatın acı gerçeğini öğrendim ama yani o kadarda yakışıklı olmadığım için pek sorun yaşamadım. ama polonyalı kızlar yakışıklılığa değil geniş omuz ve düzgün karakteri sevdiği için biraz şanslıydım. ama türk kızlarının ilgisini çekmek için en az 1.90 sixpack göğüs kası tip odunluk ve diksiyon lazım olduğu için buralarda pek şansım yok. param olsada polonyaya taşınsam.
Türk kızlarıdır.
dünyanın en sapık erkekleri türk erkekleridir genellemesiyle aynı yanılgı içeresindeki genellemedir.
yanlış olan önermedir. dünyanın en güzel kızları veya kızı diye birşey yoktur zira; kişiden kişiye değişen olgulardır bunlar.

azra akın kâhinat güzeli misal; kâhinat güzeli değil, sokakta görsem dönüp bakmayacağım bir kadın.

ama bir başkası aşık olabilir.

bunun tam terside düşünülebilir.

"dünyanın en güzel kızları fransız kızlarıdır"

kime göre? sana göre. bir başkasına göre danimarka kızlarıdır. sanki o bölgedeki bütün kızlar standart, fabrikadan çıkma, kalıptan çıkma gibi.

nereden bakarsan bak saçma sapan bir önermedir kısaca.
kesinlikle katildigim bir konudur french girls are like tomatoes.
Au Revoir.
yanlış tespit.

fransız kızı bir türk kızı karşısında diz çöker tövbe ister. yan yatar çamura batar.
alman olsa olmazmi la?
fransızlar pek temiz bir millet değildir, kızları da temiz değildir. hiç bir fransızda sabah kalkınca yüz yıkama alışkanlığı görmedim. parfümü bulan ülkeden ne bekliyorsun, tamam koyu renk saç - beyaz ten iyi de renkli gözlü de değiller yani sıkmayalım. türkiyede ne kadar renkli gözlü varsa orada da o kadardır.