bugün

zidane'in şampiyonlar ligi finalinde bayern leverkusen'e çaktığı vole. izlemeyenler için geliyor.
http://www.youtube.com/watch?v=iaQhF-523As
(bkz: cool adam ın futbol maçı izlemesi)

bizzat platini arayıp teşekkür etti.
souness'ın santraya galatasaray bayragı dikmesi.
Maradona'nın dünya kupası'nda ingiltere'ye eliyle attığı gol.
servet'in herhangi bir sümkürmesi.**
(bkz: marc vivien foe)

acı kayıp. o fotoğrafı gözümden gitmiyor bir türlü. *
1986 dünya kupası yarı finalinde 25 Haziran'da Almanlarla Fransızlar karşılaşmışlardır. Bir pozisyonda Battiston'la karşı karşıya kalan Toni Schumacher topu hiç umursamadan Battiston'a resmen dalarak kaburgalarının ve dişlerinin kırılmasına sebep olmuştur. O olaydan sonra Fransa'da yapılan ankette Schumacher Hitler'den bile daha çok nefret edilen kişi seçilmişti. Daha sonra Battiston kendisini affettiğini açıklasa da fransızlar onu asla affetmedi. Her ne kadar sportmenlik dışı bir hareket olsa da dünya kupalarının en unutulmaz anları arasında yer almıştır
sabri sarıoğlu' nun barcelona' ya transferi.

edit:imla
batman belediyespor'un yeni nazillispor'la 3-1 berabere kalması.
dünya futbol tarinin en önemli olayı küçükken mahalle maçında 2342 kisiyi çalımladıktan sonra 342342 kere topu sektirip topu 90'dan içeri sokmamdır.

(bkz: anketinho dos santos)
6 Kasım 2002'de Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 6-0 Yenmesi.
iddia ediyorum ki cobarde gallina ortega vakasıdır bu.
uefa finalinde taffarel' in uzatmalarda henry' nin kafa vuruşunu çıkarması.
themis eli degmemis ogrenci olarak bir maçı tribünden izlemiş olmam yeterlidir sanırım.
maradona'nın ingiltere ye attığı gol.
1966 ingiltere'de dünya kupasının çalınması.
2009 da bolivya nın brezilya yı 2-1 yenmesi, sabri sarıoğlunun açtığı başarılı bir orta .
Guiza nın bir maçta hattrick yapması
(bkz: gelecekte bir gün gelecek)
zidane'nin 2006 dünya kupası finalinde marco materazzi'ya attığı kafa.
(bkz: heysel faciası)
bu hızla gidersek çok daha büyüğünü başarabileceğiz gibi duruyor.
pele' nin doğumu.

(bkz: #5683726)
takoz recep'in isviçre maçında attığı o golü ve maç sonrası açıklamasını hayatta unutamam.

"rüzgarı da hesaplayıp yaradana sığınıp vurdum, gol oldu."
aydın yılmaz'ın başladığı bir hareketi, taç çizgisini sınırlayan çizgilerin dışına çıkmadan bitirebilmesi.
tayfun cora'nın sağ bek oynadığı bir maçın ardından, ''yerimde oynamıyorum, stoperde çok daha rahatım'' demesi.

çocuk haklıydı.
servet'in sümkürmesi. aslında bu olay olmaktan çıkmış bir olgu ama neyse.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar