bugün

arkadaş bu nedir ya. bu kadar mı basiretsizsin, bu kadar mı acizsin. evet evet sana diyorum dübürcü oğlan. en çok da sana diyorum dübürcü kız. şu dünyada en büyük korkum, bakire olup da şimdiye kadar dübürden seks etmiş kadındır gençler. ben yıllarca kendimi evleneceğim kadına saklayım ama bu dübürüne yandımını kızı ben ve benim gibi masum erkekleri ağına düşürmek için, seks yapma isteğine karşı koyamadan dübürünü gözden çıkarıp, ona bi tenasül organını nakledecek kadar gözü dönsün, olacak iş değil.

hayır zaten evlenmeden seks yapacak oluşunla zaten günaha giriyorsun, dübürü neden alet ediyorsun. kendini ve beni kandırıyorsun da e bre akılsız, yukarıdakini nasıl kandıracaksın? allah taksiratını affeder umarım.

bence ruhsal çöküntülere sebep olabilecek bi göz dönme vakasıdır bu.

not: dikkat ettiyseniz dübürden seks eyleyen erkek müsveddesi ile ilgili pek bi şey yazmadım. bunlar böyle zaten, bi delik görmeyedursunlar.
x art videolarını indir kardeşim bu kadar kasma zamunda diye bişey var.
dübürden ne istediğini soracağına...bu gözünü döndüren hormonlarını neden aldırmıyorsun diye sorsak. iyi olurdu. yazık kızın dübürüne...
önden yapan daha mı temkinli oluyor sorusunu akla getirendir.
pipinin de bi haysiyeti var bok çıkan yere sokulur mu hiç yapılmaması gereken eylemdir.