bugün

mantık hatası aramadan duramayan uludağ sözlük mantık hatası arama timinin arayıp bulduğu ibretlik bir mantık hatası ile daha birlikteyiz efendim.

şöyle ki: sizler de fark etmişsinizdir, birebir dövüş sahneleri dışındaki dövüş sahnelerinde, etrafını sardıkları kişinin üstüne çullanıp öldürmek yerine, sıranın kendisine gelmesini bekler gibi hiçbir hamle yapmadan bekleyen tipler vardır. evet, mantık hatamız bu tiplerin öylece durup dövüş sırası bekler gibi beklemeleridir efendim.

bu tipler, öldürmek istedikleri kişiye, üstelik arkası dönük haldeyken bile müdahale etmeden beklerler. allah aşkına, 1 kişinin elinde sadece kılıçla 90 kişiyi öldürmesinin mantıklı bir açıklaması olabilir mi? bir de bu sahnelerin bolca olduğu filmlere "ay çok gerçekçiydi" diyenler yok mu ah ah. ulan normal hayatta 5 kişi birini kıstırmışken, dayak yiyen kişi sırayla mı dayak yiyor amk adamlardan. gerildim ya la. *

hayırlı muvaffakiyetler diliyorum hepinize.
puşka diye ses çıkmasıdır.

ne puşka ne dıkoşa gerçek hayatta yoktur.
adı üstünde film sahnesidir. normaldir.
Dayak yiyen adamın gazlanip herkesi dovmesidir.
DAyak yiyen esas oğlanların burunları ve ağızlarının hiç kanamaması.

bilgisayar oyunları gibi en zorlu rakipleri en sona bırakmaları.

ölecek olan en son kötü adamın imkan olduğu halde silahsız olarak öldürülmesi.
cüneyt arkın filmlerinin vazgeçilmezleridir.

dere kenarında 20 tane Bizanslıyı kesiyo bu. dere de Bizanslı kanıyla kızıl akmaya başlıyo. ama o da ne? biraz önce çlink çlonk diye ses çıkaran kılıçlar suda yüzüyo. ne tür kılıç kullanıyosunuz lan siz?

Bizanslıya kırmızı flama takılı olan mızrak fırlatıyo. Bizanslıya giren mızrak yeşil flamalı.

Bizanslıya saplanan mızrağın ön tarafı yukarı aşağı sallanıyo, arkadan çıkan tarafı sağa sola sallanıyo.

bunun kafaya dikenli gürz vuruyolar. bi kafayı sallayıp kendine geliyo. gürz lan hayvan! kafan parçalanır şerefsiz.