bugün

''dövmen çok güzelmiş bi ara ben de yaptırmayı düşünüyordum''ile başlayan cümleler kurmakla beraber genellikle aşırı dinci ailelerin çocuklarıdır.meğer söyledikleri palavradır.ben de özgür ruhlu insanım benim de hiç karışanım olmaz imajı vermeye çalışmasının yanısıra çok özenti olup sadece düşünmeyle kalırlar.
birilerinin fikirlerini almaya çalışan insandır. ben de söyledim bu sözü nolcak şimdi. aşırı dinci ailenin çocugu mu oldum?
bir objeyi ömür boyu vücudunda taşımaya götü yemeyen insan söylemidir. haklıdır da. en sevdiğimiz kıyafetten bile sıkıldığımızı düşünürsek, ileride bundan sıkılmamamız için bir neden yoktur.

dövme yaptırmayı düşündüğünü söyleyen insan, aslında bunu düşünüyor olabilir. *
mantıklı bir sözdür.dinci aileyle alakası yoktur.yaptırmak istersin ne yaptırıcağınıda düşünürsün.sonuçta ölene kadar bedeninde kalıcak.gidipte sevmediğin bir şey yaptırmazsın.düşünürsün-düşündüğünü de söylersin.
http://www.zaytung.com/fo...erdetay.asp?newsid=102534
bir ara bende dövme yaptırmayı düşündüm herhalde fazlaca düşünmüş olmalıyım ki 5 - 6 tane dövmem oldu.
dövme yaptırmayı düşünen ve büyük ihtimalle şu veya bu sebepten dövmeyi henüz yaptıramamış insandır.
"hacı nerede yaptırdın ya dövmeyi mükemmel olmuş. ben de istiyorum bak şuradan bir kartal düşün böyle aşağıya kadar kanatları falan. yok lan kanatları omzuma doğru olsun bak tşörten hafif görünsün değil mi? bilemedim ki ben şimdi. biraz daha düşüneyim."
"sudenaz çok acıdı mı? ben de istiyorum da cesaret edemedim ya. çok canım tatlı benim."
"birader peder yaptırırsan eve adım atma diyor. görünmeyecek bir yere mi yaptırsak. hadi o neyse saklarız falan da annem sütünü helal etmeyecekmiş, yemin verdi kadın."
"yok olum çok güzel duruyor da bize ters be. hem abdest falan tutmuyormuş dövme olunca. haram da diyorlar." gibi sebeplerle ertelenmiştir.
ne dövme yaptıracağına karar vermemiştir,verse bile daha kararsızdır. etrafındakile söylerek bi hava atma amacındadır.
düşüncede kalır o iş. bıraksan 1241324132 yıl düşünür. klişesi vardır birde.. "abdest geçiyor amk yea..kesin !!"
omuz-kol hizasına yaptıracak fakat kolu ince olan insandır.
(bkz: ben)
internetten dövme görsellerine bakıp en beğendiklerini kaydederler. arkadaşlarına gösterip fikir danışırlar. sonunda dövme yaptırmaktan vazgeçerler.
düşünmek yaptırmaktan daha üsttündür sözüyle yola çıkarsak o yaptırmasa bile yaptırmış kadar olmuştur.
Ömür boyu vücutta kalan bir şey degildir dövme. Hastanelerde para ile dövmenin boyutuna göre seanslara bölünerek lazerle cıkarılabilir. Ammaaaa, dövmeyi yaptırırken çektiğiniz acının 3 katını çekersiniz bu operasyonda ve bunun yerine parayla dayak yemeyi geçin para verip kendinizi bile becertmeyi tercih edecek duruma girebilirsiniz bu operasyon sürecinde cünkü basit değildir hem para verip hem acı cekmek.