bugün

sagopa kajmer hayranı yazar altıncı nesilmiş oda güzel.
(#21764428)

dünün en beğenilen 3. entirisin sahibi. tebrikler.
sözlükde ilk konuştuğum kişidir. tam bir sagopa aşığı. ilk konuşmada sevdiğim, hoşsohbet ve ciddi bir film kültürüne sahip yazar.
izlediği filmler hakkında iki kelam yazı yazan ender yazarlardAN...
kendisine ''bilmeden konuşmak, aptallık değil de ne ki peki?'' demek istediğim yazardır.
Caps isteyen yazar. Çok sesli yapacaklar şimdi. *
sağlam koleksiyon yapmış yazardır. film sayısını arttırmasını temenni ediyoruz.**
tanırım, iyi çocuktur. hatta muazzam ölçütlerde de bir film arşivi var. duyduk, duymadık demeyin.*
(bkz: #8804403)

(bkz: saygılar)
söylediklerimin çoğunun doğru olduğunu biliyosun. ama fan olmak böyle bi' şey, yanlış da yapsa savunma içgüdüsü vardır.
yaptığı yanlışları doğru gibi göstermek yerine kabul etmen gerekir.
eskiden nasıldı sagopa, şimdi nasıl?
dini kullanarak bi' yerlere gelmeye çalışmıyo mu?
Pit10'un sözünü bi' daha hatırlatırım. eskiden ben de dinlerdim sagopa ama artık değil. çizgisi çok değişti.

sansar hastanede yatarken arayıp küfür eden sagopa değil miydi?
müslüman adam küfür eder mi?
hele hasta insana..

kendisine atılan dissler için hep mahkemeye başvurmadı mı? adam gibi cevap vereceği yerde.

sansar salvo:
''küfürbaz gizemli yavşak, herkese dava açıp zengin olacak''

bütün hayatına, yanlışlarına rağmen dinleyebiliyosan, ya kör ya da sağır olman gerekiyor.
rock sözlük'ün kurucusu olduğunu düşündüğüm yazar.
(#21023733) entry-nick mi desem, başlık-entry-nick mi desem bilemedim. *
dün doğum günü olan yazar. nice senelere kardeşim.

not: oğlum manyak mısın niye dansöze 200 kağıt sıkıştırarak seni bu hayattan kurtaracağım diye bağırdın, bak kardeşim kadının çocuğu senle yaşıt yapma böyle şeyler.
sağlam bir film arşivi varmış, eksiklerini de kısa zamanda tamamlamasını dilediğim yazar.
Yukarıdaki entrye atıf:
güzel bir tesadüf.