bugün

birden çok sıcak suyun gelmesi durumunda küfür etme ihtimaliniz çok yüksektir.
doğalgazlı evlerde çok mahduriyet yaşatan durum.
çok sıcak suya alışık bünyenin pek de sızlanmayacağı sorunsalımsıdır. kıpkırmızı olacak vücudunuz şöyle, oh mis. ama işte erken sarkmalara neden oluyor çok sıcak su. çok da şey yapmamak lazım bir yerde.
banyonun en keyifli aşamasındasınızdır ne bileyim mesela saçlar şampuanlıdır üstten ılık ılık su gelmektedir.o sırada şarrrrrr diye bi sesin ardına su ya kaynar bir hal almıştır ya da dötünüz donmuştur.çünkü düşüncesiz arkadaşınız lavoba musluğunu hunharca açmıştır.
duştaki ilk 15 dakikamı işgal eden sorunsal. zira suyun sıcaklığını ayarlamam duş süremden daha uzun oluyor.
Cok pardon ama bu amina kodumun musluğunu milim oynatiyorum kaynar oluyo, milim oynatiyorum buz gibi oluyo, anasini siktimin eski evin sofbenide oyleydi bununda boyle, duş almaktan soğudum amk.
bu armatürler büyük oranda su israfına sebep olmaktadır. Herkes de Artema alacak kadar zengin değil ki, Bence Artemaya burda iş düşüyor. Sorumluluk gereği armatür ücretlerini herkesin alabileceği kaliteli olarak satmalı. Fikrim geldi lan.
sürekli değişerek mağduriyet ortaya çıkaran durumdur. aloo iski skeci aklıma geldi.
asla tam istenilen ısıya ulaşamama durumu küfre değer.
sıcak suyu ayarlayana kadar david guetta olduk.
Nefret ediyorum su elektirikli sofbenlerden hem sicak su dengesizligi hem sanki su kitligi varmis gibi tazyiksiz akan su, bir de tesisat dandikse ayarla dur bir soguk bir sicak, banyo zevki murdar olsun... ya hu bir de ustune sartelleri attirmalar falan .. yeminle ilkellik gibisi yok, favorim gunes enerjisi bu arada ..
Grohe diye bir marka kullanılarak sorun giderilebilir, adamlar resmen iğne başı aralığında ayar sağlayan musluklar yapmışlar...

Yalnızzzzzz kimi tesisatlarının parası oturduğunuz evden pahalı olabilir aman dikkat.*